پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

پشت پرده تحصيلات تکميلي مشايي اخبار محرمانه از منابع ديگر

پشت پرده تحصيلات تکميلي مشايي

  بزرگنمايي:

سايت روشنايي در گزارشي به گوشه‌اي از چگونگي ثبت نام رحيم مشايي در دوره‌هاي تحصيلات تکميلي پرداخته است.

سايت روشنايي نوشت: يکي از شبهاتي که رسانه هاي مخالف دولت درباره مهندس مشايي بشدت ترويج مي کردند بحث مدرک تحصيلي ايشان بود. اين موضوع بعد از آن قوت گرفت که در طرح اصلاح قانون انتخابات بحث مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد بعنوان يکي از شرايط نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري گنجانده شد.

از آنجايي که مهندس مشايي در مقطع کارشناسي رشته الکترونيک فارغ التحصيل شده بود رسانه هاي مخالف مي کوشيدند با ايجاد ابهام درباره شرايط حضور مهندس مشايي موضوع نداشتن مدرک کارشناسي ارشد را دليلي بر ردصلاحيت ايشان از حضور در عرصه انتخابات تلقي نمايند.

بعد از مدتي که در گوشه کنار اخباري مبني بر ادامه تحصيل مهندس مشايي در مقطع کارشناسي ارشد شنيده شد اين بار سعي شد با خبرسازي هاي کاذب، موضوع تحصيل وي را نشانه گرفته و شايعاتي مانند ثبت نام نکردن به موقع در دانشگاه تربيت مدرس و يا کسب نکردن نمره حدنصاب در آزمون را در رسانه ها منتشر کردند.

به گزارش روشنايي مهندس مشايي در هفته آخر سال 1391 در جمع محدودي از حاميان دولت در پاسخ به پرسش يکي از حضار درباره سرنوشت مدرک تحصيلي ايشان توضيحات مفصلي ارائه کردند. با مقايسه سخنان ايشان و فاصله معنادار اين اظهارات با اخبار سراسر کذب رسانه هاي مخالف به خوبي مي توان سطح نگاه و افق انديشه مهندس مشايي را مشاهده کرد.

آنچه که از سخنان مهندس مشايي برمي آمد اين بود که ايشان هيچ دغدغه اي نسبت به حضور در انتخابات ندارد و اين فقط نگراني مخالفين دولت است که سعي دارند با دامن زدن به شايعات و متوسل شدن به دروغگويي فضا را به نفع برخي از مخالفين دولت غبارآلود کنند.

آنچه در پي مي آيد گزيده اي از سخنان مهندس مشايي در پاسخ به سوالي درباره مدرک کارشناسي ارشد ايشان است:

« من يک مدرک کارشناسي الکترونيک داشتم. ديدم که وقتي حرف مي زنم آقايان مدام اشکال مي گيرند که شما سواد نداري! گفتم که فوق ليسانس الکترونيک بگيرم باز هم اين اشکال براي من وارد است بنابراين خواستم در حوزه علوم انساني ادامه تحصيل بدهم تا حداقل اگر بگويند مدرک داري يا نه مدرک فوق ليسانس را به اقايان نشان بدهم(خنده حضار)

من که مسوليت دارم اصلا فرصت ندارم که در دوره هاي روزانه شرکت کنم چون واقعا فرصت شرکت در کلاس ها را ندارم. بنده در دروه هاي مجازي دانشگاه تربيت مدرس شرکت کردم. درس ها را خواندم و رفتم امتحان دادم. بعد از مدتي وزير علوم آمده بود پيش دکتر احمدي نژاد و گفته بود که مشايي در امتحانات نفر اول شده، چکار کنيم حالا؟(خنده حضار) آقا احمدي نژاد هم گفته بودند خب مي خواهيد چکار کنيد معلوم است، اعلام کنيد؛ البته اول شدنشان را اعلام نکنيد ولي قبوليشان را اعلام کنيد!

دکتر عزيزي معاون توسعه منابع انساني وقت از طرف بنده رفت فيش ثبت نامي را واريز کرد. حتي از پول خودشان واريز کردند که هنوز هم از من پس نگرفته اند. مدارک من را گرفت و کار ثبت نام را انجام داد. چند ماه گذشت تا اينکه من گفتم امتحان دانشگاه کي هست؟ من آماده امتحان هستم. بعد از چند روز از دانشگاه اعلام کردند که شما ثبت نام نکرده ايد! آقاي عزيزي خودشان فيش و مدارک را به آنها نشان داد و گفت که کار ثبت نام را انجام داده اند ولي باز هم گفتند که نه!

به وزير علوم ماجرا را گفتيم و ايشان هم دستور دادند که در کميسيون موارد خاص بررسي شد باز هم هر چه منتظر مانديم از دانشگاه خبري نشد ترم مهر گذشت، ترم بهمن ماه نامه آمد که مهرماه سال آينده مي توانيد ثبت نام کنيد من هم پيگيري نکردم و از خير آن گذشتم.

البته فهميدم کار چه کسي بود. خبردار شديم که دستور چه کسي بود که اجازه ندهند من درس بخوانم که مبادا براي انتخابات رياست جمهوري بنده مدرک تحصيلي داشته باشم. به زور نگذاشتند که من ثبت نام کنم.

خداي متعال يک فرصت ديگري به من داد. اين دوره هاي فراگير پيام نور که ثبت نام مي کردند يکي از دوستان به من خبر دادند من هم ثبت نام کردم، رفتم امتحان دادم. آزمون 90 تا سوال داشت من از جلسه که بيرون آمدم با خودم محاسبه کردم که نهايتاٌ من 10 تا از سوالات را غلط پاسخ داده ام ولي 80 تا را حتماٌ درست زده ام. باز محض احتياط گفتم 10 تا هم اضافه بر 10 تاي قبلي براي پاسخ هاي غلط منظور مي کنم. با خودم گفتم ديگر قبولي قطعيست. کارنامه که آمد ديدم نمراتش پائين شده فهميدم يک آدم مومن بعد از اينکه من آزمون را داده ام پاسخنامه مرا برداشته و جواب هاي صحيح مرا کلاٌ عوض کرده و اينقدر ناشيانه اين کار را کرده بود که با نگاه اولي مي شد متوجه چنين دستکاري شد! بالاخره به من گفتند در 3 تا از درس ها قبول شده ايد و در 2 تا درس ديگر نه! با توجه به اين که من کارشناسي ام در رشته الکترونيک بوده به همين جهت چند واحد را هم پيش نياز گذراندم. در يک ترم 12 واحد و در ترم ديگر 14 واحد در يکي از تابستان ها 6 واحد و در يکي ديگر 2 واحد گذراندم و در کل تاکنون 44 واحد درسي را گذراندم.

از طرف ديگر من براي دوره هاي ارشد دانشگاه آزاد هم ثبت نام کرده بودم که به علت مشغله کاري اصلا زمان آزمون به کلي از يادم رفته بود و به همين دليل طبيعي بود که اصلا در جلسه آزمون شرکت نکنم. باز همان آدم مومن رفته بود از برگه پاسخنامه من يک عکس گرفته بود و زدند رسانه ها که مشايي اصلا به پاسخنامه اش دست نزده و چيزي بلد نبوده، غافل از اينکه من اصلا امتحان شرکت نکرده بودم!(خنده حضار)

حالا با همه اين حرف و حديث ها برخي خيال کردند که براي رياست جمهوري مدرک کارشناسي ارشد الزامي هست به همين دليل نهايت موانع را ايجاد کردند که من نتوانم مدرک کارشناسي ارشد را بگيرم غافل از اين که همين الان با مدرک ديپلم هم مي شود براي رياست جمهوري شرکت کرد. من هم نه بخاطر انتخابات بلکه بخاطر اينکه براي اين حرف هايي که مي زنم مدرکي ارائه بدهم براي کارشناسي ارشد آزمون دادم.(خنده حضار)»
نظرات شما

admin-magz

محسن

برادر عزيز در مقطع ارشد که نميشه تابستان واحد برداشت!!! که شما پاس کردي!!!!!

۲۶/۰۲/۱۳۹۲

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

ماموریت جدید برای سیدجلال

گیاه‌خواران بخوانند

واکنش رییس فدراسیون جهانی جودو به باخت عمدی سعید ملایی

مجازات برای اسید پاشی بر روی خواهر شوهر

متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید

پیروزی یوونتوس با درخشش رونالدو و دیبالا

درمان بیماری واریس با برگ انگور قرمز

رکورد سریع‌ترین گل به خودی تاریخ شکسته شد +عکس

اتومبیل ون برقی شرکت اوپل +عکس

جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو

میوه‌ای مفید در درمان پروستات

نشست فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره حمله تروریستی زاهدان

شاکی در تماسی از خارج از کشور: 5 سارق را در منزلم می‌بینم

10 الزام تحقق بیانیه «گام دوم»

وزارت خارجه دقیقا چه عملکرد مثبتی دارد؟

اجلاس ورشکسته‌ها در ورشو نمایش تحقیر آمریکا

پلوسی خطاب به ترامپ: به‌زودی تو را در دادگاه می‌بینیم

اقدام جبرانی ایران در برابر توطئه‌های تروریستی

لیکنز: مقابل استقلال سزاوار پیروزی بودیم

«مجمع» کوتاه نیاید؛ خون شهدای ترور برگردن گردانندگان FATF است

مخالفت شاهین‌طبع با حضور حدادی در تیم ملی

اتفاقی که بعد از 5 سال برای رئال مادرید رخ داد

بعد از کی‌روش انتخاب مربی ایرانی کاملاً اشتباه است

سفیر سابق آفریقای جنوبی در ایران دستگیر شد

ترامپ: امروز دستور اعلام وضعیت فوق‌العاده را امضا می‌کنم

حرکت دیپلماتیک ظریف برای امتناع از مصافحه با خانم استرالیایی +عکس

استقلال اسیر کار تیمی تراکتور بود/به فکر استادیوم 200 هزار نفری باشید!

تست دوپینگ یک بازیکن سرشناس در جام ملت‌های آسیا 2019 مثبت اعلام شد

تنش در روابط اسرائیل و لهستان با پایان کنفرانس ورشو

علی مطهری غلط می‌کند که برای امام خمینی تعیین تکلیف کند

علی کریمی: داوری افتضاح و کاملاً به سود تراکتورسازی بود

نتایج عجیب استقلال مقابل تیم‌های بالای جدولی!

شفر: دوباره بر می‌گردیم/ داور از من عذرخواهی کرد

حرکت دژاگه غیرورزشی بود اما اخراج نداشت / خورشیدی گزینه داوری دربی است!

دیدار کروبی با برخی اعضای مجمع روحانیون مبارز

شهادت افسر پلیس حادثه تیراندازی خرم‌آباد

پیام ابومهدی مهندس برای شهادت پاسداران در زاهدان

کارشناسی داوری دیدار تراکتورسازی و استقلال

چشمی: بازیکنان پرسپولیس اعتراض می‌کنند، اما اتفاقی نمی‌افتد!

ظریف: می‌خواستند برای جنگ متحد شوند

چهل سال نگهبانی از قانون اساسی

دیدار محرمانه وزیر خارجه ونزوئلا و نماینده ترامپ

واکنش حماس به حمله تروریستی در سیستان‌

نتانیاهو لهستانی‌ها را همدست هیتلر خواند

واکنش شورای امنیت سازمان ملل به حمله تروریستی زاهدان

خالد آل‌خلیفه: مقابله با ایران از فلسطین مهم‌تر است!

خودکشی رئیس باند سرقت خودروهای لوکس حین بازداشت +عکس

پاسخ رسمی به استعلام بازیکن خبرساز استقلال

حاشیه دیدار تراکتورسازی و استقلال +عکس

فاصله 2 ساله ایران تا تولید سلاح هسته‌ای!