پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

پشت پرده تحصيلات تکميلي مشايي اخبار محرمانه از منابع ديگر

پشت پرده تحصيلات تکميلي مشايي

  بزرگنمايي:

سايت روشنايي در گزارشي به گوشه‌اي از چگونگي ثبت نام رحيم مشايي در دوره‌هاي تحصيلات تکميلي پرداخته است.

سايت روشنايي نوشت: يکي از شبهاتي که رسانه هاي مخالف دولت درباره مهندس مشايي بشدت ترويج مي کردند بحث مدرک تحصيلي ايشان بود. اين موضوع بعد از آن قوت گرفت که در طرح اصلاح قانون انتخابات بحث مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد بعنوان يکي از شرايط نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري گنجانده شد.

از آنجايي که مهندس مشايي در مقطع کارشناسي رشته الکترونيک فارغ التحصيل شده بود رسانه هاي مخالف مي کوشيدند با ايجاد ابهام درباره شرايط حضور مهندس مشايي موضوع نداشتن مدرک کارشناسي ارشد را دليلي بر ردصلاحيت ايشان از حضور در عرصه انتخابات تلقي نمايند.

بعد از مدتي که در گوشه کنار اخباري مبني بر ادامه تحصيل مهندس مشايي در مقطع کارشناسي ارشد شنيده شد اين بار سعي شد با خبرسازي هاي کاذب، موضوع تحصيل وي را نشانه گرفته و شايعاتي مانند ثبت نام نکردن به موقع در دانشگاه تربيت مدرس و يا کسب نکردن نمره حدنصاب در آزمون را در رسانه ها منتشر کردند.

به گزارش روشنايي مهندس مشايي در هفته آخر سال 1391 در جمع محدودي از حاميان دولت در پاسخ به پرسش يکي از حضار درباره سرنوشت مدرک تحصيلي ايشان توضيحات مفصلي ارائه کردند. با مقايسه سخنان ايشان و فاصله معنادار اين اظهارات با اخبار سراسر کذب رسانه هاي مخالف به خوبي مي توان سطح نگاه و افق انديشه مهندس مشايي را مشاهده کرد.

آنچه که از سخنان مهندس مشايي برمي آمد اين بود که ايشان هيچ دغدغه اي نسبت به حضور در انتخابات ندارد و اين فقط نگراني مخالفين دولت است که سعي دارند با دامن زدن به شايعات و متوسل شدن به دروغگويي فضا را به نفع برخي از مخالفين دولت غبارآلود کنند.

آنچه در پي مي آيد گزيده اي از سخنان مهندس مشايي در پاسخ به سوالي درباره مدرک کارشناسي ارشد ايشان است:

« من يک مدرک کارشناسي الکترونيک داشتم. ديدم که وقتي حرف مي زنم آقايان مدام اشکال مي گيرند که شما سواد نداري! گفتم که فوق ليسانس الکترونيک بگيرم باز هم اين اشکال براي من وارد است بنابراين خواستم در حوزه علوم انساني ادامه تحصيل بدهم تا حداقل اگر بگويند مدرک داري يا نه مدرک فوق ليسانس را به اقايان نشان بدهم(خنده حضار)

من که مسوليت دارم اصلا فرصت ندارم که در دوره هاي روزانه شرکت کنم چون واقعا فرصت شرکت در کلاس ها را ندارم. بنده در دروه هاي مجازي دانشگاه تربيت مدرس شرکت کردم. درس ها را خواندم و رفتم امتحان دادم. بعد از مدتي وزير علوم آمده بود پيش دکتر احمدي نژاد و گفته بود که مشايي در امتحانات نفر اول شده، چکار کنيم حالا؟(خنده حضار) آقا احمدي نژاد هم گفته بودند خب مي خواهيد چکار کنيد معلوم است، اعلام کنيد؛ البته اول شدنشان را اعلام نکنيد ولي قبوليشان را اعلام کنيد!

دکتر عزيزي معاون توسعه منابع انساني وقت از طرف بنده رفت فيش ثبت نامي را واريز کرد. حتي از پول خودشان واريز کردند که هنوز هم از من پس نگرفته اند. مدارک من را گرفت و کار ثبت نام را انجام داد. چند ماه گذشت تا اينکه من گفتم امتحان دانشگاه کي هست؟ من آماده امتحان هستم. بعد از چند روز از دانشگاه اعلام کردند که شما ثبت نام نکرده ايد! آقاي عزيزي خودشان فيش و مدارک را به آنها نشان داد و گفت که کار ثبت نام را انجام داده اند ولي باز هم گفتند که نه!

به وزير علوم ماجرا را گفتيم و ايشان هم دستور دادند که در کميسيون موارد خاص بررسي شد باز هم هر چه منتظر مانديم از دانشگاه خبري نشد ترم مهر گذشت، ترم بهمن ماه نامه آمد که مهرماه سال آينده مي توانيد ثبت نام کنيد من هم پيگيري نکردم و از خير آن گذشتم.

البته فهميدم کار چه کسي بود. خبردار شديم که دستور چه کسي بود که اجازه ندهند من درس بخوانم که مبادا براي انتخابات رياست جمهوري بنده مدرک تحصيلي داشته باشم. به زور نگذاشتند که من ثبت نام کنم.

خداي متعال يک فرصت ديگري به من داد. اين دوره هاي فراگير پيام نور که ثبت نام مي کردند يکي از دوستان به من خبر دادند من هم ثبت نام کردم، رفتم امتحان دادم. آزمون 90 تا سوال داشت من از جلسه که بيرون آمدم با خودم محاسبه کردم که نهايتاٌ من 10 تا از سوالات را غلط پاسخ داده ام ولي 80 تا را حتماٌ درست زده ام. باز محض احتياط گفتم 10 تا هم اضافه بر 10 تاي قبلي براي پاسخ هاي غلط منظور مي کنم. با خودم گفتم ديگر قبولي قطعيست. کارنامه که آمد ديدم نمراتش پائين شده فهميدم يک آدم مومن بعد از اينکه من آزمون را داده ام پاسخنامه مرا برداشته و جواب هاي صحيح مرا کلاٌ عوض کرده و اينقدر ناشيانه اين کار را کرده بود که با نگاه اولي مي شد متوجه چنين دستکاري شد! بالاخره به من گفتند در 3 تا از درس ها قبول شده ايد و در 2 تا درس ديگر نه! با توجه به اين که من کارشناسي ام در رشته الکترونيک بوده به همين جهت چند واحد را هم پيش نياز گذراندم. در يک ترم 12 واحد و در ترم ديگر 14 واحد در يکي از تابستان ها 6 واحد و در يکي ديگر 2 واحد گذراندم و در کل تاکنون 44 واحد درسي را گذراندم.

از طرف ديگر من براي دوره هاي ارشد دانشگاه آزاد هم ثبت نام کرده بودم که به علت مشغله کاري اصلا زمان آزمون به کلي از يادم رفته بود و به همين دليل طبيعي بود که اصلا در جلسه آزمون شرکت نکنم. باز همان آدم مومن رفته بود از برگه پاسخنامه من يک عکس گرفته بود و زدند رسانه ها که مشايي اصلا به پاسخنامه اش دست نزده و چيزي بلد نبوده، غافل از اينکه من اصلا امتحان شرکت نکرده بودم!(خنده حضار)

حالا با همه اين حرف و حديث ها برخي خيال کردند که براي رياست جمهوري مدرک کارشناسي ارشد الزامي هست به همين دليل نهايت موانع را ايجاد کردند که من نتوانم مدرک کارشناسي ارشد را بگيرم غافل از اين که همين الان با مدرک ديپلم هم مي شود براي رياست جمهوري شرکت کرد. من هم نه بخاطر انتخابات بلکه بخاطر اينکه براي اين حرف هايي که مي زنم مدرکي ارائه بدهم براي کارشناسي ارشد آزمون دادم.(خنده حضار)»
نظرات شما

admin-magz

محسن

برادر عزيز در مقطع ارشد که نميشه تابستان واحد برداشت!!! که شما پاس کردي!!!!!

۲۶/۰۲/۱۳۹۲

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

یمن: بانک اهدافی شامل 300 نقطه حساس در عربستان و امارات آماده کرده‌ایم

‌دلیل مرگ ماهیان در خوزستان بعد از سیلاب چیست؟

حضور کم‌تعداد هنرمندان در ضیافت افطار رئیس‌جمهور

سکوت بازیگر مدعی در قبال حکم قضایی شوهر

به صدا درآمدن آژیرخطر سفارت آمریکا

شاگردان مجیدی یک دست آبی +عکس

تکذیب تجاوز معلم به دانش‌آموز رامیانی +جزییات

پورشه قاتل؛ سرریز اشرافیت از مدیریت به کف خیابان

اگر تولیت آستان قدس رئیس قوه قضاییه بود چه می‌کرد؟

تعیین سقف افزایش اجاره‌بها توسط دولت

یک ایرانی در انفجار هرات جان باخت

قانون 50-50 جام حذفی اصفهان را ملتهب کرده

ماجرای آنتن نصب شده در نزدیکی ویلای وزیر جوان چیست؟ +عکس

اولین نگرانی ویلموتس جور شد!

افشاگری درباره تحریف اطلاعات علیه ایران

مدیرعامل هوآوی: برای تحریم آمریکا آماده هستیم

افزایش حقوق سال 98 فرهنگیان تعیین تکلیف شد

واکنش مهرداد محمدی به خبر پیشنهاد اروپایی

تعجب سرمربی السد از وضعیت نیمکت ورزشگاه آزادی

درز اطلاعات شیمیایی آبروی تروریست‌ها را بُرد

دلیل گرانی ماکارانی چیست؟

«هاشمی رفسنجانی» دوم خرداد 76 از چه کسی حمایت می‌کرد؟

واکنش مهاجم گل گهر به مذاکره با استقلال

توافق نهایی بازیکن استقلال با باشگاه اروپایی

رای میلیاردی CAS علیه استقلال

دیپلم ردی هستم/ روزانه بالغ بر 1000 فقره چک صادر می‌کردیم/ چنانچه خلافی صورت گرفته به گردن من است

پورموسوی: استقلال را عملاً انداختند

رمزگشایی از آرایش جدید اطلاعاتی سپاه

نکونام در آستانه بازگشت به لیگ برتر

اولین بازیکن مدنظر استقلال از لیگ یک؟

یکی از عوامل اصلی شیوع فشار خون بالا در ایران

پرسپولیس به دنبال سود میلیاردی از ژاوی

جزئیات محکومیت یاسین رامین در پرونده شیرخشک های آلوده وارداتی

دوست داشتم در استقلال بمانم

توافق اولیه برانکو با الاهلی! +عکس

پسر گمشده را شناسایی کنید +عکس

موضع قوه قضائیه در فیلترینگ کسب‌وکارها کاملاً تعاملی است

رفتار غیرحرفه‌ای تاج مانع حضور لوپتگی در ایران!

ادعای عرب درباره پرونده سوپرجام

واردات این خودروها از پرداخت عوارض معاف شد

ایران راه‌های دور زدن تحریم نفتی را لو داد

جلسه محرمانه دموکرات‌ها درباره ایران

حمله دوباره عربستان به قطر

یک احتمال؛ قتل طلبه همدانی سناریو بوده است

واکنش گل محمدی پس از قرارداد با پدیده

فکری: دوران رحمتی در استقلال تمام شد

تاج: پک نظر ویلموتس را عوض کرد

سرمربی پرسپولیس در رادار الاهلی

العین - استقلال؛ شام آخر فرهاد

استقلال؛ جیب خالی، پز عالی