آخرين مطالب

اعتراض دانشجويان به کوچک زاده مصاحبه هاي ويژه

اعتراض دانشجويان به کوچک زاده

  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه:مهدي کوچک‌زاده شامگاه چهارشنبه در همايش “مرگ بر آمريکا” که به همت بسيج دانشجويي دانشگاه علوم پزشکي شيراز برگزار شد؛ شركت كرد. کوچک‌زاده در پاسخ به يکي از دانشجويان که پرسيد چرا به‌عنوان عضو کميسيون تحقيقات مجلس، در مورد وضعيت تحقيقات و افت رشد علمي کشور در سال‌هاي 2012 و 2013 صحبتي نکرديد، پاسخ داد: دليل و مدرک بياوريد که افت داشته‌ايم، ما بدون دليل نمي‌توانيم صحبت کنيم.

اين دانشجو همچنين از رفتار اين نماينده در مجلس و برخورد بد او با خبرنگاران ابراز نارضايتي کرد و گفت: اين جوي که در جامعه وجود دارد در اثر همين حرکاتي است که برخي نمايندگان مجلس انجام مي‌دهند.

نماينده مردم تهران در مجلس در پاسخ به دانشجوي ديگري که پرسيد: به‌چه حقي شما از زبان مقام معظم رهبري با دکتر ظريف صحبت کرده و او را خائن ناميديد؟ گفت: من اين موضوع را از حرف‌هاي رهبر انقلاب در سخنراني‌هايي که داشتند استنباط کردم. من چنين متوجه شدم که رهبري با اين توافق موافق نيستند و در کليپي که در فضاي مجازي وجود دارد صحبت‌هاي من و دکتر ظريف موجود است. من به دکتر ظريف گفتم تو به کشورت خيانت کرده‌اي و به آن هم اعتقاد دارم. بعد از آن رهبر اعلام کردند که از گروه مذاکره کننده حمايت مي‌کنند و گفتند من چيزهايي را مي‌دانم که شما نمي‌دانيد. ما هم مطيع رهبر هستيم و پيروي مي‌کنيم.

 

لينک کانال ما در تلگرام @topsecretnews
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield