پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

همه با هم آمده ایم ؛

شـکوه وحدت در جشن انقلاب فرهنگی اجتماعی

شـکوه وحدت در جشن انقلاب

  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه - راهپیـمایـی بـاشـکوه یــوم‌الله 22 بـهمـن؛ از دقایقی پیش با حضور مـردم همـیشـه در صحنــه و بـصـیر ایـران اســلامی صـبح امروز به‌صورت همـزمان در بیـش از یک‌هــزار شــهر، شــهرســتان و بیــش از 10هــزار روسـتا در سـراســر کشـور از سـاعـت 9:00 صــبح آغاز شد.
یـوم‌الله بیسـت و دوم بـهمن، نــقطـۀ اوج وحـدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و بازتعریف حمایت 4 دهه از انقلاب اسلامی است. حضـور حمـاسـی و وحـدت‌بخش مردم ایـران در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی در سـراســـر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.
امروز همۀ دنیـا شـاهد خواهنـد بـود که تـمامی شـهرها و روستاهای کشور، مردم ایران با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی و از هـر دیـن، قـوم و نـژادی همه یکصدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد خواهند زد.
امروز ملت انقلابی ایران اسلامی در سراسر کشور بار دیگر با حضـور حماسـی و آمیختـه با بـصیـرت خود در صـحنۀ آوردگاه راهپیـمایی یـوم‌الله 22 بهمـن‌مـاه، «شـکوه وحـدت و هـمبسـتگـی حضـور ملـی، عـزت و عظـمـت و اقتــدار» خویش را به‌نمایش گذارده و با آرمان‌های بلنـد بنـیان‌گـذار کبیـر انـقلاب اسـلامـی، امام خـمـینی «ره» و شهدا و مقـام معظـم رهبـری تـجـدیـد بیـعت می‌کنند.
راهپیمایی باشکوه 22 بهمن همزمان با سراسر کشور در استان خراسان‌رضوی از لحظاتی قبل آغاز شد.
مردم استان خراسان‌رضوی همگام با مردم انقلابی سراسر کشور در سالروز 22 بهمن و در چهلمین فجر انقلاب اسلامی با حضور میلیونی و پرشور خود بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی بیعت می‌کنند.
راهپیمایی 22 بهمن مشهدمقدس نیز از ساعت 8:30 صبح در میدان 15 خرداد آغاز شده و پیر و جوان، زن و مرد به خیابان‌ها آمده‌اند تا پاسخ دندان‌شکنی به استکبار جهانی بدهند.
سخنران مراسم پایانی 22 بهمن مشهدمقدس، حجت‌الاسلام و‌المسلمین سیدابراهیم رئیسی؛ تولیت آستان قدس رضوی خواهد بود و در سایر شهرستان‌های خراسان رضوی نیز سخنرانانی از قبل تعیین شده است.
هماهنگی لازم با اتوبوسرانی مشهد و قطار شهری برای انتقال راهپیمایان به خیابان امام رضا‌(ع) انجام شده ‌و اتوبوس‌ها و مترو نیز از ساعت 6 تا 15 در مسیرهای راهپیمایی رایگان خواهد بود.
آغاز راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در یزد؛ طنین شعار "مرگ بر آمریکا"
مراسم راهپیمایی 22 بهمن یزد صبح دقایقی قبل و با حضور عموم مردم یزد از محل‌های تعیین شده شروع شد و مردم از نقاط مختلف استان با حضور خود در این راهپیمایی، پشتیبانی خود از ولایت و نظام را بار دیگر به جهانیان اثبات کردند.
شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی با مشت‌های گره کرده خود شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر رژیم صهیونیستی، مرگ بر آل‌سعود خائن را سر می‌دهند.
مردم دارالعباده یزد با حضور خود بار دیگر به همه جهانیان اثبات کردند که هرآنچه دشمنی‌های آنها با انقلاب اسلامی ایران ادامه پیدا کند، ایستادگی آنها بیشتر و بیشتر خواهد شد.
راهپیمایی 22 بهمن بوشهر با ندای «الله‌اکبر» و «مرگ بر آمریکا‌» در بوشهر آغاز شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم انقلابی بوشهر صبح امروز مراسم راهپیمایی 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بوشهر و شهرهای 38گانه استان آغاز شد.
مردم انقلابی و همیشه در صحنه بوشهر امروز در هوای بارانی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار، بصیرت و ولایت‌مداری خود را در دفاع از انقلاب و ارزش‌های آن نشان دادند.
راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در 38 شهر و بیش از 120 روستای استان بوشهر از ساعت 9 صبح آغاز شد و مردم در صفوف متحد و یکپارچه اقتدار و صلابت خود را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند.
مردم انقلابی و ولایت‌مدار بوشهری مراسم راهپیمایی خود را از بسیج مرکزی آغاز کرده‌اند که در پیشاپیش صفوف متحد آنان آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار، فرماندهان نیروهای مسلح، خانواده معظم شهدا، رزمندگان دوران دفاع مقدس حضور دارند.
راهپیمایان بوشهری با سردادن شعارهایی همچون الله اکبر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر رژیم آل‌سعود و این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی میثاق دوباره خود را با مقام معظم رهبری اعلام کردند.
در پایان این راهپیمایی در مصلای جمعه بوشهر محمدباقر قالیباف عضو تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم بوشهر سخنرانی می‌‌کند.
آغاز راهپیمایی دشمن‌شکن ‌‌22 بهمن در استان اصفهان؛ نمایش «اتحاد و همبستگی» در نصف‌جهان
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مردم انقلابی و ولایت‌مدار استان اصفهان آماده رقم زدن حماسه دیگری در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستند.
مردم بصیر و شهید پرور استان اصفهان، هم گام با دیگر هم وطنان، از ساعات ابتدایی صبح امروز با حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن، یک بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی را به اثبات رساندند.
راهپیمایی 22 بهمن، در چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در اصفهان در مسیرهای هشت‌گانه آغاز شده و مردم انقلابی و ولایت مدار اصفهان به سمت میدان امام (ره)، میعادگاه مراسم این روز در حرکت هستند.
راهپیمایان اصفهانی ساعتی قبل از شروع رسمی مراسم از مسیرهای منتهی به میدان امام (ره) خود را به اجتماع بزرگ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی رسانده‌اند.
این راهپیمایان با مشت‌های گره کرده و فریادهای الله اکبر یاد شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافع حرم را گرامی داشته و یک بار دیگر اتحاد و همبستگی خود را به رخ جهانیان کشیدند.
سخنران مراسم 22 بهمن در شهر اصفهان حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران است.
راهپیمایی عظیم 22 بهمن در بام ایران آغاز شد
مراسم سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن از ساعت 9:30 صبح امروز همزمان با سراسر کشور در بام ایران آغاز شد.
مردم انقلابی استان از ساعات ابتدایی صبح امروز از مسیرهای راهپیمایی راهی میدان امامزادگان دو خاتون(س) شدند تا ضمن گرامی‌داشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر حضور خود در صحنه‌های حراست از آرمان‌های این انقلاب را به نمایش بگذارند.
اقشار مختلف مردم با شعار همیشگی «مرگ بر آمریکا» راهی میعادگاه یوم‌الله 22 بهمن در شهرکرد شدند و با حضور باشکوه خود بر وحدت و اتحاد ملی حول محور ولایت فقیه تأکید کردند.
‌مردم بام ایران با حضور باشکوه خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و با شعار «مرگ بر اسرائیل» انزجار خود از جنایت‌های استکبار جهانی را به دنیا نشان دادند.
همزمان با شهرکرد، مردم سایر شهرستان‌های استان نیز از دقایقی پیش با حضور در خیابان‌ها و میادین اصلی شهر شکوه راهپیمایی 22 بهمن را به نمایش گذاشتند.
مردم ولایت‌مدار استان در جای جای این استان در گردهمایی‌های عظیم حضور به هم رسانده‌اند تا صحنه دیگری از وحدت و همدلی ملت بزرگ ایران را رقم بزنند.
طنین فریاد «مرگ بر آمریکا» در دیار «نخل و آفتاب»؛ نمایش وحدت شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، راهپیمایی باشکوه 22 بهمن دقایقی پیش با طنین انداز شدن شعار دشمن شکن الله اکبر در آسمان سیستان و بلوچستان سرزمین نخل و آفتاب آغاز شد.
در زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان اقشار مختلف مردم از ساعت 8:30 صبح امروز تجمع پرشوری در میدان آزادی محل آغاز راهپیمایی داشته‌اند.
بر اساس گزارش خبرنگاران تسنیم از شهرستان‌های مختلف استان، مردم شیعه و سنی در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان پهناور با حضور پرشور خود بار دیگر آمده‌اند تا برگی زرین در دفتر حماسه آفرینی انقلاب شکوهمند اسلامی رقم بزنند.
‌مردم سیستان و بلوچستان با وجود همه فشارهای اقتصادی و مشکلاتی که با آنها دست و پنجه نرم می‌کنند، با حضور گسترده آمده‌اند تا نشان دهند در هر شرایطی پشتیبان نظام و انقلاب خود هستند.
بر اساس گزارشات میدانی حضور مردم سیستان و بلوچستان در دقایق ابتدایی این راهپیمایی دشمن شکن پررنگ‌تر از سال‌های گذشته است و ظاهراً پیش‌بینی دشمنان این ملت بار دیگر غلط از آب در آمده است.
البرزنشینان 40 سالگی انقلاب را جشن گرفتند؛ حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن
مردم ولایتمدار استان البرز همراه با سایر استان‌ها و شهرهای کشور با حضور در راهپیمایی 22 بهمن نمایشی از حضور مقتدرانه و همراه با بصیرت در دفاع از آرمان‌های انقلاب را ارائه کردند.
در چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، منطقه شاهد نمایش ظلم‌ستیزی، توانایی و اراده ملت ایران برای صیانت از مقاومت اسلامی و اثبات خواستن و توانستن جمهوری اسلامی ایران و ناتوانی و ناکامی آمریکا است که این نشانه بلوغ انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران است.
40 سال استقامت توأم با بصیرت در برابر انواع توطئه‌های سهمگین دشمنان، از غائله‌های ضدانقلاب در ماه‌های نخست پیروزی انقلاب اسلامی گرفته تا هشت سال جنگ تحمیلی و ترورهای کور و فتنه‌های داخلی و غیره و در نهایت عبور سرافرازانه از هر یک از این گردنه‌های پرپیچ و خم، جایگاه عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی را به برکت خون مطهر شهیدان و ایثار ایثارگران، در برابر جهانیان بیش‌ از پیش استحکام بخشیده و انقلاب را به خاری در چشم دشمنان و یاوه‌گویان تبدیل کرده است.
‌مردم دیندار شهر کرج هم همراه با سایر شهرهای استان البرز با حضور وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن خود بار دیگر با آرمان‌های امام راحل(ره) تجدید بیعت کردند.
راهپیمایان در کرج از 4 مسیر چهارراه امام(میدان کرج) - میدان شهدا - میدان سپاه - بلوار جمهورى اسلامى و میانجاده - سه راه رجایى شهر - بلوار ماهان و فلکه اول رجایى شهر - بلوار ماهان و نهایتا دولت آباد مسجد على‌ابن‌ابیطالب(ع) - بلوار علامه جعفرى - خیابان شهید بهشتى -میدان سپاه خود را به میدان جمهورى اسلامى می‌رسانند تا قدرت و صلابت خود را به رخ جهانیان بکشانند.
در راهپیمایی امروز خیل عظیم مردم شعارهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" سر می‌دهند و نوشته‌هایی در محکومیت جنایات آل سعود در دست دارند.
در کرج مرکز استان البرز مسیرهای راهپیمایی به میدان جمهوری ختم می‌شود و سپس "آیت‌الله میرباقری" نماینده مردم استان البرز در مجلس خبرگان رهبری به ایراد سخنرانی می‌پردازد.
خروش مردم دیار کویری سمنان در جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی آغاز شد
مردم انقلابی و ولایتمدار استان سمنان در جای جای این استان امروز و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر به خیابان‌ها آمدند تا علاقه خود به انقلاب اسلامی و پیروی خود از مقام معظم رهبری و آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی را به اثبات برسانند.
‌‌با وجود بارش باران رحمت الهی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در استان سمنان، حضور مردم این استان در راهپیمایی امروز گسترده است و سمنانی‌ها از ساعت‌ها قبل خود را به محل برگزاری راهپیمایی 22 بهمن امسال رسانده‌اند.
امروز و تا دقایقی دیگر و همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی راهپیمایی 22 بهمن علاوه بر سمنان در 72 نقطه استان سمنان شامل 72 شهر ، بخش و روستایی این استان پهناور برگزار خواهد شد.
مراسم راهپیمایی 22بهمن در سمنان با حضور اقشار مختلف مردم از میدان سعدی آغاز شده و اجتماع حماسی مردم ولایی سمنان در میدان امام خمینی (ره) این شهر خواهد بود.
عزت‌الله ضرغامی به عنوان سخنران مراسم راهپیمایی 22بهمن در مرکز استان میهمان ویژه سمنانی‌هاست.
همزمان با مرکز استان راهپیمایی 22بهمن در مراکز هشت‌گانه شهرستان‌های این استان نیز برگزار خواهد شد.
راهپیمایی تماشایی در لرستان آغاز شد؛ فریاد "مرگ بر آمریکا" در سراسر استان
هم‌زمان با یوم‌الله 22 بهمن، راهپیمایی گسترده اقشار مختلف استان لرستان آغازشده و مردم با حضور پرشور خود در میدان شهدای خرم‌آباد، چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران را باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌کنند.
راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و نشان دادن اقتدار ایران اسلامی درصحنه جهانی است، امروز همه آمده‌اند تا دست در دست و هم‌صدا باهم با سردادن شعارهایی پایبندی خود را به ارزش‌های انقلاب اسلامی به گوش جهانیان برسانند.
‌راهپیمایی مردم ولایتمدار لرستان با مشت‌های گره‌کرده و سردادن شعارهای "الله‌اکبر"، "مرگ بر آمریکا" و"مرگ بر اسرائیل" ضمن ابراز برائت از استکبار جهانی، بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی(ره) شهدا و رهبر فرزانه انقلاب اعلام می‌کنند.
مردم لُر امروز صحنه‌هایی بسیار زیبا از وحدت و همدلی به نمایش گذاشته‌اند و با در دست داشتن تصاویر امام(ره)، رهبر معظم انقلاب و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی حمایت خود را از انقلاب و دستاوردهای آن نشان می‌دهند.
راهپیمایی 22 بهمن در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد؛ حضور باشکوه مردم و فریاد "مرگ بر آمریکا"
همزمان با سراسر کشور مردم این دیار برای حضور در جشن باشکوه 40 سالگی انقلاب و راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن به خیابان‌ها آمده‌اند.
‌صدای الله‌اکبر در آسمان کهگیلویه و بویراحمد طنین انداز است و مردم مومن و انقلابی این استان همزمان با سراسر کشور یکصدا فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار سر می‌دهند.
حضور پرشور و حماسی آحاد مختلف مردم اعم از پیر و جوان زن و مرد در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال شکوه خاصی به جشن تولد 40 سالگی انقلاب داده است.
همه آمده‌اند تا با حضور پرشور و معنادار، حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام و رهبری اعلام کنند و در این زمینه حتی باران و برف مانع حضور نشده است.
حضور پرشکوه مرزداران غیور در راهپیمایی 22 بهمن؛ کُردها برای حفظ "انقلاب ‌اسلامی" خون می‌دهند‌‌
مردم قدرشناس، غیور و همیشه در صحنه استان کردستان اعم از شیعه و سنی از اولین ساعات صبح امروز با حضور در خیابان‌ها آمادگی خود را برای خلق حماسه‌ای دیگر به نمایش گذاشتند.
غیرت و بصیرت کُردها امروز در خیابان‌های سنندج گزینه‌ای از جنس حضور را به صحنه عمل آورد و این پیام را به جهان مخابره کرد که این مردم غیور را نمی‌شود با زبان تهدید از میدان خارج کرد.
امروز تمام اقشار مختلف مردم کردستان اعم از پیر و جوان، زن و مرد، دانش‌آموزان و دانشجویان، روحانی و بازاری، نیروهای نظامی و انتظامی، فرهنگیان، خانواده‌‌های معظم شهدا و ایثارگران، کارمند، کارگر خودجوشانه به صحنه آمده‌اند تا ضمن شرکت در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی، با شعارهای کوبنده و فریادهای استکبارستیز خود همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق فتنه‌گر، «ما همه سرباز توایم خامنه‌ای گوش به فرمان توایم خامنه‌ای» با آرمان‌های امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب تجدید بیعت کنند و بار دیگر وحدت، برادری، همدلی و پشتیبانی خود را از نظام به رخ دشمنان کشاندند.
راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در سنندج از میدان آزادی به‌سمت خیابان فردوسی، میدان انقلاب و خیابان امام خمینی(ره) و سه‌راه حبیبی میدان 22 بهمن است و سخنران این مراسم نیز سیدحسین نقوی‌حسینی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی است.
‌گزارش خبرنگاران تسنیم از سراسر استان کردستان حاکی از آن است حضور مردم در راهپیمایی امروز در سایر نقاط استان هم بی‌نظیر است.
راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در کرمان با شعار «مرگ بر آمریکا» آغاز شد
مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در کرمان از دقایقی پیش و با شعار «مرگ بر آمریکا» با حضور گسترده مردم از چهارراه طالقانی آغاز شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران حضور داشتند.
پورابراهیمی و زاهدی نمایندگان مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، محمدجواد فدایی استاندار کرمان، فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از مدیران ارشد استان، خانواده معظم شهدا و حضور با شکوه مردم از اقشار مختلف از دیگر شرکت‌کنندگان این مراسم بودند.
‌راهپیمایان با در دست داشتن تصاویر امام خمینی‌(ره)، مقام معظم رهبری، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و همچنین تصاویر شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس حمایت خود را از انقلاب و دستاوردهای آن نشان دادند.
مردم ما امروز با حضور خود چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به کوری چشم دشمنان در حالی جشن می‌گیرند که خط بطلانی بکشند بر تمام یاوه‌گویی‌های دشمنان و به تمام جهانیان ثابت کنند که گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و ادامه دهنده راه شهدا هستند.
امروز مردم ما با وجود همه مشکلات، توطئه‌ها، تحریم‌ها و نقشه‌های دشمنان به صحنه آمدند تا مشت محکمی بر دهان همه کسانی بزنند که می‌گفتند این انقلاب چهلمین سالگرد خود را نخواهد دید.
جشن بزرگ چهل سالگی انقلاب در استان مرکزی
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم انقلابی استان مرکزی و اراک از دقایقی پیش در مراسم راهپیمایی 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اراک و شهرهای مختلف استان مرکزی حضور یافتند.
مردم جای جای استان مرکزی از خمین زادگاه بنیانگذارکبیر انقلاب اسلامی تا محلات و دلیجان، از ساوه شهر یاقوت‌های سرخ تا زرندیه و تفرش و کمیجان، از فراهان سرزمین مفاخر و بزرگان تا شازند و خنداب همه و همه امروز در شهرها و روستاها برای تجدید بیعت با امام راحل و رهبرمعظم انقلاب و آرمان والای شهدا در صحنه حضوری دشمن‌شکن یافته‌اند.
جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در اراک از ساعت 8.30 صبح در میدان شهدای این شهر با اجرای سرود ملی جمهوری اسلامی، گروه سرود 1357 نفری و با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان و در هوای بارانی شرکت کرده و با حضور در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار، بصیرت و ولایت‌مداری خود را در دفاع از انقلاب و ارزش‌های آن نشان دادند.
راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در شهرها و روستاهای استان مرکزی آغاز شده و مردم در صفوف متحد و یکپارچه اقتدار و صلابت خود را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند.
‌مراسم جشن انقلاب و راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در شهر اراک، از ساعت 8.30 صبح روز دوشنبه در میدان شهداء همراه با اجرای ویژه برنامه‌های فرهنگی هنری و اجرای سرود 1357 نفری دانش آموزی آغاز و راس ساعت 10 صبح طی مسیرهای پل خیبر، خیابان محسنی، خیابان شهید ادبجو، میدان البرز، مصلی بیت‌المقدس با حضور پرشور مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه، همراه با سخنرانی "آیت الله حسینی بوشهری" عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری برگزار می‌شود.
جشن باشکوه آغاز دهه پنجم انقلاب؛ طنین شعار "مرگ بر آمریکا" در باب الرضا(ع)
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرهای خراسان‌شمالی، مردم شهرها و روستاهای استان باب‌الرضا(ع) از دقایقی قبل در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، همراه با سایر ملت ایران‌، با حضور در راهپیمایی سراسری 22 بهمن، بار دیگر عشق و ارادت خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی به رخ جهانیان کشاندند.
‌گزارش‌ خبرنگاران تسنیم از تمام شهرها و روستاهای استان گنجینه معرفت‌ها حاکی از حضور پرشور و معنادار مردم استان در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن است. حضور بانوان و خانواده معظم شهدا به همراه تصاویر فرزندان شهیدشان، جلوه خاصی به مراسم راهپیمایی امروز بخشیده است.
راهپیمایی 22 بهمن در مرکز استان خراسان شمالی از ساعت 9.30 از میدان شهید بجنورد آغاز شده و با وجود رسیدن بخش عظیمی از جمعیت به مصلای بجنورد به‌عنوان نقطه پایانی مراسم، هنوز سیل جمعیت در میدان شهید موج می‌زند.
راهپیمایان خراسان شمالی با دست نوشته و پلاکاردهایی، ارادت خود به مقام معظم رهبری را به تصویر کشیده و در جای جای مراسم شعار "این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده" شنیده می‌شود.
غریو فریاد تکبیر و شعار مرگ بر آمریکا در چهلمین بهار آزادی ایران اسلامی از هر کوی و برزنی به گوش می‌رسد و امت همیشه در صحنه استان خراسان شمالی با شعار همیشگی خود، ندای استقلال و آزادی ایران اسلامی سر دادند.
بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، راهپیمایی امروز در بیش از 60 نقطه شهری و روستایی استان برگزار می‌شود. آیت‌الله حسینی خراسانی به‌عنوان سخنران مراسم پایانی راهپیمایی 22 بهمن در بجنورد سخنرانی می‌کند.
راهپیمایی22 بهمن در اهواز آغاز شد؛ دیار کارون شاهد حضور ده‌ها هزار نفری‌
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، راهپیمایی جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در اهواز با حضور آحاد مردم آغاز شد.
مردم استان خوزستان همگام با مردم انقلابی سراسر کشور در سالروز 22 بهمن و در چهلمین فجر انقلاب اسلامی با حضور پرشور خود بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی بیعت می‌کنند.
راهپیمایی 22 بهمن اهواز از ساعت 9:30 صبح در میدان مولوی (سه‌گوش) آغاز شده و پیر و جوان، زن و مرد به خیابان‌ها آمده‌اند تا پاسخ دندان‌شکنی به استکبار جهانی بدهند.
‌در این راهپیمایی مردم اهواز به دعوت رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفته و برای چهلمین بار شکوه و زنده بودن این انقلاب را به رخ دشمن نشان دادند.
راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در استان گلستان آغاز شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، همزمان با فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، راهپیمایی مردم ولایتمدار و مؤمن استان گلستان آغاز شد، تا بار دیگر با حرکت بصیرت بخش خویش، کاخ ظلم و استکبار را فرو ریزند.
مردم مومن و انقلابی گلستان اعم از پیر و جوان، زن و مرد، شیعه و سنی، روحانی و بازاری، نظامی و فرهنگی، ایثارگر و خانواده شهید، کارمند و کارگر بار دیگر به صحنه آمده‌اند تا با فریادهای استکبارستیز خود تجدید عهد با آرمان‌های امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی و منویات سلف صالحش رهبر معظم انقلاب را به رخ جهانیان بکشانند.
مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه استان گلستان، همگام با سراسر کشور امروز با وجود سرمای هوا و بارش باران در بیشتر مناطق استان، به خیابان‌ها آمده‌اند تا فریاد «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکام و «مرگ بر اسرائیل» را فریاد زنند.
مراسم راهپیمایی 22 بهمن‌ماه در همه شهرهای استان گلستان از ساعت 10 صبح امروز آغاز شد که در گرگان، مرکز استان، مردم از مسیرها حرکت خود را آغاز کردند.
‌راهپیمایی 22 بهمن امسال در 42 نقطه از شهرها و روستاهای استان گلستان برگزار می‌شود که در گرگان مرکز استان از دقایقی پیش از مسیر چهارراه میدان به سمت میدان شهرداری، خیابان شهید بهشتی (ره)، سه‌راه بهارستان آغاز شده است.
سخنران مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در گرگان، سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
همه اقشار مختلف مردم از جمله کارگران، کارمندان، فرهنگیان، نیروهای نظامی و انتظامی، دانش آموزان و دانشجویان در این راهپیمایی حضوری پرشور دارند.
مردم، جوانان، دانشجویان و پیر و جوان در این راهپیمایی حاضر هستند و با حمل پلاکاردهای مختلف، بیعت خود با نظام، امام و رهبری را به‌نمایش می‌گذارند.
ندای «الله اکبر» و «مرگ بر آمریکا» در آذربایجان غربی طنین‌انداز شد
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، مردم ولایتمدار استان آذربایجان غربی همراه با سایر استان‌ها و شهرهای کشور با حضور در راهپیمایی 22 بهمن نمایشی از حضور مقتدرانه و همراه با بصیرت در دفاع از آرمان‌های انقلاب را ارائه کردند.
مردم بصیر و شهیدپرور استان هم گام با دیگر هموطنان از ساعات ابتدایی صبح امروز با حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن، یک بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی را به اثبات رساندند.
راهپیمایی 22 بهمن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و نشان دادن اقتدار ایران اسلامی در صحنه جهانی است، امروز همه آمده‌اند تا دست در دست و هم‌صدا باهم با سردادن شعارهایی پایبندی خود را به ارزش‌های انقلاب اسلامی به گوش جهانیان برسانند.
40 سال استقامت توأم با بصیرت در برابر انواع توطئه‌های سهمگین دشمنان، از غائله‌های ضدانقلاب در ماه‌های نخست پیروزی انقلاب اسلامی گرفته تا هشت سال جنگ تحمیلی و ترورهای کور و فتنه‌های داخلی و غیره و در نهایت عبور سرافرازانه از هر یک از این گردنه‌های پرپیچ و خم، جایگاه عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی را به برکت خون مطهر شهیدان و ایثار ایثارگران، در برابر جهانیان بیش‌ از پیش استحکام بخشیده و انقلاب را به خاری در چشم دشمنان و یاوه‌گویان تبدیل کرده است.
راهپیمایی مردم ولایتمدار آذربایجان غربی با مشت‌های گره‌کرده و سردادن شعارهای «آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی»، «آذربایجان جانباز انقلابدان آیریلماز»، «الله‌اکبر»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» ضمن ابراز برائت از استکبار جهانی بار دیگر موافقت خود را با آرمان‌های امام خمینی(ره) شهدا و رهبر فرزانه انقلاب اعلام کردند.
‌راهپیمایان 22 بهمن در شهر ارومیه ابتدا در میدان ولایت‌فقیه تجمع کرده و سپس با طی خیابان امام در میدان انقلاب این شهر اقدام به قرائت قطعنامه پایانی و برگزاری مراسم سخنرانی با حضور منوچهر متکی وزیر امور خارجه سابق کشورمان می‌کنند.
در شهر خوی مردم در مصلای امام خمینی(ره) تجمع می‌کنند و در سلماس نیز این تجمع در میدان توحید انجام می‌شود و در شهر شاهین‌دژ میدان شهرداری محل تجمع مردم این شهر خواهد بود.
در چایپاره مردم در مقابل فرمانداری گرد هم می‌آیند در چالدران مزار شهدا میزبان مردم خواهد بود و در نقده نیز راهپیمایان مقابل فرمانداری این شهر تجمع خواهند کرد.
در پلدشت بلوار امام حسین (ع) در ماکو، مقابل اداره مخابرات و در شوط نیز مسجد جامع، محل تجمع راهپیمایان اعلام شده و در میاندوآب نیز مردم در میدان انقلاب گرد هم آمده و در تکاب این تجمع در میدان آزادی برگزار می‌شود.
در مهاباد میدان شهرداری در اشنویه چهار راه کارگر در سردشت میدان صلاح‌الدین ایوبی و در بوکان نیز فلکه فرمانداری پذیرای راهپیمایان 22 بهمن خواهد بود.
آغاز حماسه مردم قم در 22 بهمن؛ حمایت از انقلاب در مهد انقلاب
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حماسه یوم‌الله 22 بهمن مردم قم در سال 97 پرشورتر از گذشته و علیرغم سردی هوا و بارش باران الهی از لحظاتی قبل از مسیرهای ده‌گانه به سمت محل تجمع آغازشده است.
‌طنین‌انداز شدن شعارهای"ایران، ایران"، "در بهار آزادی جای شهدا خالی"، "مرگ بر استعمار"، "مرگ بر آمریکا" و غیره در خیابان‌های شهر قم وجهه زیبایی از ولایتمداری مردم قم را ثابت کرده است.
مردم از گوشه گوشه شهر با همتی راسخ و بدون توجه به سردی هوا به سمت میدان آستانه در حرکت هستند.
مردم ولایتمدار قم از ساعاتی قبل خود را به میدان آستانه محل تجمع راهپیمایان رسانده‌اند تا بار دیگر خروش و همبستگی خود را به رخ دشمنان انقلاب بکشانند و ثابت کنند همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند.
سخنران مراسم 22 بهمن در شهر قم حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سعیدی نماینده سابق ولی‌فقیه در سپاه پاسداران و رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا است.
شکوه راهپیمایی ‌22 بهمن در پایتخت شور و شعور حسینی؛ اعلام انزجار مردم زنجان از سردمداران آمریکا‌
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، لحظاتی پیش راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در شهر زنجان با حضور اقشار مختلف مردم آغاز شد.
مردم ولایی پایتخت شور و شعور حسینی با حضور پرشور خود در راهپیمایی 40 سالگی انقلاب را جشن گرفتند و با مشت‌های گره‌کرده انزجار خود را از آمریکا و بیگانگان اعلام می‌دارند.
سخنران مراسم پایانی 22 بهمن شهر زنجان، آیت‌الله دولابی نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری است و در سایر شهرستان‌های استان زنجان نیز سخنرانانی از قبل تعیین شده است.
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

راهکار ترامپ برای لاپوشانی شکست: توهین

اخذ رای حتی یک دقیقه پس از ساعت 24 روز رای گیری پذیرفتنی نیست

شرط یمن برای توقف حملات موشکی و پهپادی به عربستان

عراقچی پیام کتبی روحانی را تسلیم ماکرون کرد

یک مجری سرشناس ایرانی در خدمت تلویزیون وهابی!

سردار آزمون در تیم منتخب هفته دوم لیگ برتر روسیه +عکس

1970 نامزد احتمالی انتخابات مجلس در کشور شناسایی شده‌اند

نماینده اصلاح‌طلب سر از شبکه بهائیان درآورد!

مدافع سابق پاری‌سن‌ژرمن هم‌تیمی قدوس شد

سازمان ملل از امکان پایان جنگ یمن خبر داد

حکم «پهلوان» صادر شد

دستوراتی برای بازداشت 11 وزیر عراقی صادر شده است

واکنش تند مسکو به کره‌جنوبی درباره شلیک به بمب افکن‌های روسیه

ولیعهد ایران: هر رادیویی که انگلیسی‌ها بگویند گوش می‌کنم

خشم نویسنده سعودی از دوستی فلسطینی‌ها با ایران

ترامپ: پلیس تنگه هرمز برای حفاظت از کشتی‌ها نخواهیم بود

وحشت رسانه‌های استکباری از مستند «شکارجاسوس‌ها»

احتمال قتل آمانو توسط اسرائیل قوی‌تر شد

بارسلونا مغلوب چلسیِ لمپارد شد

مدال طلای تایمازوف پس گرفته شد

چرا یادداشت خاتمی و گفتگوی احمدی‌نژاد تکمیل پازل ترامپ است؟

چهره ها/ تبریک صالح میرزا آقایی برای تولد عزیزترینش

وقتی سحر ولدبیگی و نیما فلاح کودک می‌شوند

همه چیز درباره دست‌پخت جدید کارگردان «روزگار قریب» برای تلویزیون

چهره ها/ توضیح خانم مجری درباره استوری پُرحاشیه‌اش از مزدک میرزایی

واکنش طنازانه به گم شدن ارزهای دولتی

چهره ها/ عکس عاشقانه زوج بازیگر

گرانترین فوتبالیست‌های جوان دنیای فوتبال +عکس

خرید جدید بارسا مقابل چلسی+عکس

صدور حکم بازداشت قذافی در پرونده امام موسی صدر

نگرانی مقامات اروپایی از نخست وزیری "جانسون"

تقدیر رئیس اطلاعات سپاه از اقدام ضدجاسوسی وزارت اطلاعات

ادعای بی‌سند دیگری از آمریکا درباره «سرنگونی پهپاد ایران»

چهره ها/ روزهایی که ماموران گاندو با کسی شوخی نداشتند

چهره ها/ افتخاری که بعد از 20 سال نصیب الیکا عبدالرزاقی شد

پیش تولید برنامه جدید مهران مدیری آغاز شد

چهره ها/ وقتی حدیثه تهرانی دوست دارد گربه باشد!

رونمایی مزدک میرزایی از ورژن تازه نفس نود در لندن

شورای صنفی نمایش، کاسه داغ‌تر از آش!

چهره ها/ متن عاشقانه صالح میرزا آقایی برای عزیزترینش

دو اتفاق غیرعادی در نامزدهای جشن خانه سینما

مصلح: آقای عرب! مردم را به گرگ بودن دعوت نکن

جزئیات انفجار ‌در پالایش گاز ایلام

راهکار چین برای دور زدن تحریم‌های نفتی ایران

مصر و عراق در صدد وساطت بین عربستان و ایران

چهره ها/ تعجب حسین مهری از عکس عجیب آقای شهردار

چهره ها/ ابراز دلتنگی احسان کرمی به سبک دیبى

مزدک میرزایی بخش بزرگی از آرشیو صدا و سیما را از ایران خارج کرد!

چهره ها/ آروزهای دور و دراز پریچهر قنبری

چهره ها/ سوگل طهماسبی در کنار آبشاری زیبا