پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

هشدار درباره پیامدهای خطرناک ترور رهبران مقاومت اخبار محرمانه از منابع دیگر

هشدار درباره پیامدهای خطرناک ترور رهبران مقاومت

  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه - یک رسانه رژیم صهیونیستی، چالش آینده را افشای روابط این رژیم با حکومت‌های عربی حاشیه خلیج فارس اعلام کرده است.
به گزارش مشرق ، در گزارش روزنامه اسرائیل امروز آمده است روابط میان کشورهای عربی حاشیه خلیج (فارس) و اسرائیل وارد عصر و دوران جدیدی می‌شد که این امر پس از آن صورت می گیرد که برخی وزیران خارجه این کشورهای عربی، اخیراً تحریم اسرائیل طی سال های اخیر را اشتباه خوانده و بر ضرورت گشایش و انعطاف پذیری در برابر آن با هدف پیشرفت در روند صلح (سازش) میان اسرائیل و فلسطینیان تاکید کرده‌اند.
در این گزارش آمده است یکی از این اظهارنظرها، سخنان انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجی امارات است، البته گفتن این حرف که چنین اظهاراتی بدون موافقت محمد بن زاید ولیعهد امارات مطرح شود، دشوار است، چرا که در جهان عرب هیچ فردی جرات نمی کند چنین اظهارنظر یا بیانیه های سیاسی طرفدار اسرائیل را بدون اطلاع حاکمان این کشورها مطرح کند.
بیشتر بخوانید:
سعودی‌ها چرا برای خود دشمن تراشی می‌کنند؟
این رسانه آورده است این اولین باری نیست که مسئولانی از کشورهای عربی حاشیه خلیج (فارس) حمایت خود را از اسرائیل اعلام می کنند، چرا که وزیر خارجه بحرین بارها در این راستا در حمایت از اسرائیل و دشمنی با ایران موضع گیری کرد، در پاییز گذشته بود که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به همراه یوسی کوهین رئیس موساد (سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی) به کشور عمان رفت و با استقبال سلطان قابوس روبرو شد.
در این گزارش آمده است ماه های اخیر شاهد مشارکت ده‌ها ورزشکار اسرائیلی در مسابقات ورزشی در قطر و امارات بود و سرود اسرائیل چندبار نواخته شد، حتی یسرائیل کاتس و ایوب قرا و میری ریگیو وزیران حزب لیکود به کشورهای عربی حاشیه خلیج (فارس) سفر کردند.
در این گزارش این سئوال مطرح شده است چه تغییری در کشورهای عربی حاشیه خلیج (فارس) به وجود آمده است؟ چگونه از حمایت از فلسطینیان به همسویی و نزدیک شدن به اسرائیل تبدیل شده است؟ گویی حاکمان عرب خلیج (فارس) مواضعی را علناً اعلام می کنند که به خلیج جدید (فارس) موسوم است، شاید آنها می دانند که حمایت از فلسطینیان، مشکلات و زیان های اقتصادی برای آنها به وجود می آورد، نزدیک شدن فلسطینیان به ایران، خشم کشورهای عربی حاشیه خلیج (فارس) را به دنبال داشته است.
در این گزارش خاطر نشان شده است در هر حال، نزدیک شدن کشورهای عربی خلیج (فارس) به اسرائیل دستاورد بزرگی برای نتانیاهو به شمار می رود، زیرا این کشورها می خواهند خود را از بخشی از کشورهای غربی قلمداد کنند، آنها می دانند که نزدیک شدن به غربی‌ها و ایالات متحده آمریکا از گذرگاه اسرائیل می گذرد.
این رسانه صهیونیستی آورده است روابط کشورهای عربی خلیج (فارس) با اسرائیل با هدف بازداشتن ایران صورت گرفته و آنها، اسرائیل را دروازه اصلی به سمت ایالات متحده می دانند، آنچه دیگر کشورهای عربی را با اسرائیل کنار هم قرار می دهد، منابع دوجانبه و نیاز به ثبات امنیتی از طریق دستیابی به کمک های دائمی آمریکاست، همچنانکه مصر هر سال به میلیاردها دلار از واشگتن در مقابل توافق کمپ دیوید با اسرائیل دست می یابد.
این رسانه تاکید کرد اظهارات مقامات عربی کشورهای حاشیه خلیج (فارس) در اظهار دوستی با اسرائیل، چالشی در برابر دیپلماسی اسرائیل قرار می‌دهد، اینکه آیا ما در مقابل یک تغییر ریشه ای به نفع اسرائیل هستیم، اینکه آیا روابط دو طرف شاهد گشایش علنی در برابر ما است به طوری که دوره جدید با افشای این روابط و خارج شدن از حالت سری و محرمانه بودن آن همراه شود.
هشدار درباره پیامدهای خطرناک ترور رهبران مقاومت برای رژیم صهیونیستی
خبر دیگر اینکه یک کارشناس صهیونیست هشدار داد ترور رهبران حماس، بیشتر از آنکه به نفع اسرائیل باشد به زیان آن خواهد بود.
جاکی خوگی تحلیلگر صهیونیست در مطلبی در روزنامه معاریو نوشت ازسرگیری سیاست ترور رهبران جنبش حماس در نوار غزه از سوی اسرائیل سبب پیچیده‌تر شدن مسائل امنیتی خواهد شد، زیرا سیاست ترورها علیه سازمان های فلسطینی در انتفاضه دوم فلسطین سودی نداشت و امروز هم در صورت ازسرگیری این سیاست پس از این همه سال، سودی نخواهد داشت.
این تحلیلگر مسائل عربی در رادیو ارتش رژیم صهیونیستی افزود برهه اخیر شاهد بحث و بررسی میان اسرائیلی‌ها درباره ازسرگیری سیاست ترور رهبران حماس و جهاد اسلامی در نوار غزه بود در حالی که باید این نکته را در نظر داشت که برخی این شعار را در چارچوب برنامه های انتخاباتی خود قرار داده و برخی گمان می کنند که این ترورها از ناحیه عملی ممکن است.
تلاش‌ها برای سرنگونی نتانیاهو در رژیم صهیونیستی
ایمن عوده رئیس جبهه تغییر عربی اعلام کرد هدف این حزب سرنگونی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است. وی افزود این حزب هرگز به ائتلافی که ریاست آن را بنی گانتس برعهده دارد، نخواهد پیوست. گانتس ریاست ائتلاف آبی و سفید (به عبری: کاحول-لیفان) را برعهده دارد.
بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی کان رژیم صهیونیستی، عوده اظهار داشت برای گفت‌وگو با هر فردی در راستای تحقق اهداف حزبش آمادگی دارد.
وی در پاسخ به سئوالی درباره شراکت با احمد الطیبی عضو کنست (پارلمان) اظهار داشت این شراکت ادامه خواهد یافت، چرا که الطیبی نزدیک‌ترین فرد به وی از نظر سیاسی است و وی نقش خود را به عنوان عضو کنست به بهترین وجه انجام می دهد.
مجبور شدن اداره زندان‌های رژیم صهیونیستی به گفت‌وگو با اسیران فلسطینی
اداره زندان‌های رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه تیمی برای گفت‌وگو با رهبران اسرای فلسطینی در زندان‌ها تشکیل داده تا آنها را به عقب نشینی و انصراف از اعتصاب غذا متقاعد کنند.
بر اساس گزارش کانال سیزدهم تلویزیون عبری رژیم صهیونیستی، تیم گفت‌وگو از سوی افسران سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی در چندین زندان با هدف گفت‌وگو با رهبران اسیران برای توقف اعتصاب غذا تشکیل شده است.
این رسانه افزود گفت‌وگوها درباره تلفن‌های همراه و از سرگیری انجام ملاقات اعضای خانواده‌های اسیران با آنها انجام می شود.
بر اساس این گزارش، اسیران فلسطینی تاکید کرده‌اند که مسئله اسیران فلسطینی یکی از شروط تفاهمات اخیر با غزه است.
اسیران فلسطینی دربند اشغالگران خواستار برچیده شدن دستگاه‌های پارازیت بر تلفن‌های همراه است که اداره زندان های اشغالگران اخیراً نصب کرده اند، آنها تاکید کرده اند در صورتی که به خواسته های آنها در مدت یک هفته پاسخ داده نشود، اعتصاب غذای خود را تشدید خواهند کرد و حتی از نوشیدن آب هم خودداری خواهند کرد.
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

دلیل عدم تحقق دولت الکترونیک در بستر پیام‌رسان‌های بومی

شهر هوشمند از زبان معاونان وزیر ارتباطات

شبکه ملی اطلاعات مهم‌ترین راهکار مواجهه با آسیب‌های فضای مجازی

نجفی جایگزین مشایی شد؟

درخواست رژیم صهیونیستی از روسیه در مورد حزب الله

پیام جدی که سپاه به ضدانقلاب داد

ماجرای پشت‌پرده یک مافیا

بیان موارد وقیحانه با لحن دوستانه!

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سایه اتهامات جنسی

متهمان جدید پتروشیمی گیت

رسوایی بزرگ تیم امنیتی کاخ باکینگهام

سیستم عامل طراحی شده موبایل کاملا ایرانی است

جایگاه اخلاق در هوش مصنوعی

اندروید ایرانی چاره روز بیچارگی است

سوءاستفاده باج افزاری از آسیب پذیری ویندوز

در حوزه سواد بازی عقب‌افتادگی داریم!

بیانیه انجمن بلاکچین ایران در رابطه با ماینرهای ارز دیجیتال

ماندگاری تلگرام 400 میلیارد هزینه داشته است!

با انجام وظایف وزارت ارتباطات، یک‌سوم شبکه ملی اطلاعات محقق می‌شود

اخبار ویژه کیهان

اخبار محرمانه روزنامه جمهوری اسلامی

برای استخراج کنندگان بیت کوین پروانه قانونی صادر شود

حقایقی جالب و خواندنی درباره همسر رهبر کره شمالی + عکس

بازشدن پای 2 زن به پرونده جاسوسی اسرائیل از ایران!

کیهان: جنجال علیه صدا و سیما به خاطر خبر منتشرشده در ایسنا و ایلنا

پشت‌پرده یک داروی سرطان‌زا

مزایا و معایب نسل پنجم اینترنت

ماجرای اختلاف ظریف و زنگنه از زبان یک نماینده

ذوق‌زدگی سازندگی از احتمال یک سفر اعلام نشده!

کنایه لاریجانی به رئیس جمهور آمریکا: ترامپ نمی‌فهمد

کشف بدافزار جدید در گوگل پلی

محاسبات لبه (edge computing) مدل پیشرفته‌شده یارانش ابری

کوچ سلبریتی‌ها چالش جدید مدیر اسرائیلی اینستاگرام

سنگاپور مجوز تاسیس بانک دیجیتال صادر می کند

کلاهی چطور جذب حزب جمهوری شد؟

یارگیری سیاسیون از نامزدهای شورایاری!

گنج یابی سارقان طلا در مجالس عروسی

بازگشت بدون نتیجه مدیران پرسپولیس به تهران

پناهندگی یک ورزشکار ایرانی دیگر

یک نماینده مجلس درگذشت +سوابق و عکس

علت فرار همسر حاکم دبی به آلمان +عکس

رقم پیشنهادی پرسپولیس به لمونیس لو رفت

یک پرسپولیسی دیگر دستیار ویلموتس شد

ستاره پرسپولیس در رادار تراکتور

محرومیت 5 ساله کفاشیان و ترابیان از فعالیت در فوتبال

خریداران خودروهای چینی به دردسر افتادند

اولین خرید داخلی برانکو برای الاهلی

پدیده پرسپولیس رفتنی شد؟

قطبی: پیشنهادی از پرسپولیس نداشتم

حکم سنگین برای عامل تعرض به دانش آموزان اصفهانی