پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

امروز تاریک‌ترین روز فوتبالی ایران بود/ به راحتی حق میلیون‌ها استقلالی را خوردند اخبار محرمانه از منابع دیگر

امروز تاریک‌ترین روز فوتبالی ایران بود/ به راحتی حق میلیون‌ها استقلالی را خوردند

  بزرگنمايي:

اخبار محرمانه - مدافع ملی پوش و کاپیتان استقلال تهران با اعتراض شدید نسبت به اتفاقات رخ داده در هفته بیست و نهم لیگ برتر گفت اتفاقی که در بازی مقابل صنعت نفت افتاد به هیچ وجه جای توجیحی نداشت.
به گزارش مشرق ، پس از پایان دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و استقلال تهران از هفته بیست و نهم که در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت، پژمان منتظری مدافع ملی پوش استقلال خبرنگاران را به هتل محل اقامت خودشان در آبادان دعوت کرد تا در خصوص این بازی و آن گل مردود صحبت کند.
وی در ابتدا با تشکر از خبرنگارانی که در هتل حضور یافتند گفت: «اولا ازهمه شما تشکر می‌کنم که به هتل تشریف آوردید چون در ورزشگاه میکسدزونی وجود نداشت که من مصاحبه کنم و مجبور شدم در این مکان و داخل هتل در خدمت شما باشم.»
منتظری در ادامه خیلی سریع به سراغ موضوع اصلی این دیدار رفت و خاطر نشان کرد: «امروز اتفاقاتی در فوتبال ایران به وقوع پیوست که می‌شد گفت با اختلاف امروز تاریک‌ترین روز فوتبال ایران بود. من نمی دانم در مورد چه کسی صحبت کنم و به چه کسی اعتراض کنم ولی این را می دانم اتفاقی که در بازی مقابل صنعت نفت افتاد به هیچ وجه جای توجیحی نداشت. به راحتی حق میلیون‌ها استقلالی را خوردند. من اصلاً کاری ندارم که استقلال می‌توانست قهرمان بشود یا نشود. امروز یک داور، یک کمک داور و یک داور پشت دروازه بودند که همانطور همه شما خلاصه بازی را دیدید آن توپ نزدیک به اوت هم نبود که بخواهیم بگوبیم داور روی 50 -50 این اشتباه را مرتکب شده است. متاسفانه امروز اتفاقاتی افتاد نه اینکه تا یک هفته یا دو هفته بلکه تا سال‌های زیادی می‌شود در مورد آن صحبت کرد.»
بیشتر بخوانید:
طاهری: امشب به استقلال ظلم شد
مجیدی: شاهد یک فوتبال کثیف بودیم
منتظری در ادامه صحبت‌هایش بیان کرد: «ما امسال مشکلات زیادی داشتیم و به اندازه کافی دل این هواداران را در طول این فصل خون کردیم ولی دیگر انتظار نداریم افرادی بیایند که خارج از خانواده استقلال باشند و این بلا را سر استقلال و هوادارانمان بیاورند. مطمئن باشید با این گونه کارها و دسیسه‌ها این تیم قوی‌تر می‌شود و قوی‌تر برمی گردد. آنهایی که حق استقلال را خوردند و آنهایی که حق هواداران این تیم را خوردند باید جواب گو باشند.»
وی در ادامه با اشاره به مشکلات داخلی استقلال تاکید کرد: «باعث تاسف بسیار است که همه ارکان استقلال از بازیکن گرفته تا کادرفنی تا پیشکسوتان و طرفداران سرشان جایی دیگر گرم است. بین خودمان مشکلات و مباحث زیادی وجود دارد ((بحث من در مورد همه است از کادر فنی گرفته تا پیشکسوتان، مدیریت و بازیکنان)) ولی جایی دیگر در حال خوردن حق استقلال هستند و هیچکس هم نیست که حق استقلال را بگیرد.»
منتظری با یاد آوری گل الهیار صیاد منش به پدیده مشهد در دور رفت این فصل از رقابت‌ها گفت: «شما در طول این فصل دیدید که ما دو بار شانس نزدیک شدن به صدر جدول را داشتیم. مثلاً بازی در برابر پدیده در آخرین بازی نیم فصل اول، همان زمانی که روی غلتک برد افتاده بودیم و من همان زمان هم مصاحبه کردم و گفتم که داور آن دیدار با آن اشتباهی که در آن بازی مرتکب شد ما را از کورس قهرمانی جا انداخت. الان هم دوباره که یک کور سوی امیدی داشتیم دیدید که چه اتفاقی افتاد و متاسفانه باید بگویم امروز شاهد فوتبال کثیفی بودیم.»
این مدافع باتجربه استقلال همچنین افزود: «من نمی دانم که چطور می‌شود برای یک بازیکنی که به خاطر یک اشتباه فوتبالی که هنوز اثبات هم نشده و یا تتوی فلان بازیکن و یا هر اتفاق بی اهمیت دیگر 60 کمیته تشکیل می‌شود. الان چه کسی می‌تواند جوابگوی هواداران استقلال باشد. چه کسی باید جواب بدهد. واقعاً طرف حساب ما چه کسی است؟ بگویید تا ما با او صحبت کنیم که امروز چه اتفاقی افتاد. واقعاً چطور می‌خواهند امروز را توجیح کنند.»

وی با ابراز پشیمانی از سکوت خود در سال‌های گذشته اعلام داشت: «من مطمئنم بعد از بازی من را می‌خواهند ببرند این ور و آن ور ولی من حرفم را می زنم. چون در غیر این صورت هیچوقت خودم را نمی بخشم. من در این چند ساله خیلی چیزها در باشگاه استقلال دیدم. 4 سال نبودم و در قطر بازی می‌کردم. اما خیلی چیزها را به گوش من رساندند ولی من حرف نزدم و بابت همین هیچ وقت خودم را نمی بخشم. من مدت‌ها است که شب‌ها به این مسائل فکر می‌کنم و همیشه پیش خودم شرمنده ام که چرا آن زمان حرفی نزدم و چرا آن زمان چیزهایی را که دیدم و شنیدم را نگفتم.»
وی در ادامه همین مطلب افزود: «در حال حاضر با گذشت زمان کار به اینجا رسیده است و بابت این موضوع همانطور که گفتم خودم را نخواهم بخشید. ولی امروز اتفاقی که افتاد را نمی‌توانم اتفاق فوتبالی قلمداد کنم.»
منتظری با ابراز شرمندگی نسبت به هواداران استقلال گفت: «این بار هم شرمنده طرفداران خوبمان شدیم و اینکه چیز دیگر نمی‌شد گفت. فقط امیدوارم که بتوانیم این فصل را تمام کنیم تا آنها که می‌خواهند به خواسته شان برسند، برسند و تمام بشود برود. امیدوارم که همین امشب همان آقایان چند ساعت با خودشان خلوت کنند (بیرون از خانواده استقلال) و فردا شاهد چند استعفا باشیم. البته می دانم که این به درد استقلال نمی‌خورد فقط اینکه این کار شاید مرهمی باشد برای دل هوادارانمان.»
وی درباره اینکه می‌شود تا حدی داستان را باز کنید با توجه به اینکه هوادار می‌خواهد بداند که چه کسی دارد خیانت می‌کند و نمی‌گذارد که آن نتیجه‌ای که خواسته طرفداران است شکل بگیرد گفت: «ببینید الان زمان درستی نیست. امروز فقط قصد داشتم بعد از بازی در ارتباط با دیدار امروز صحبت کنم. در این بازی مثل بازی‌های گذشته در این فصل نتوانستیم از فرصت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم. این مسئله مشکلی بوده است که حداقل در دو سالی که برگشتم دیدم. مطمئن باشید من صحبت می‌کنم، فقط می‌خواهم در مورد حرف‌هایم فکر کنم تا ناقص نباشد. اجازه دهید فعلاً با همین اتفاقاتی که افتاده است سر کنیم تا ببینیم در روزهای آینده چه می‌شود.»
مدافع با اخلاق و ملی پوش استقلال در مورد میزان تاثیر گذاری شوک ناشی از تعویض شفر و آمدن مجیدی گفت: «من اصلاً نمی‌خواهم در مقوله مربیان ورود کنم، من وظیفه ام در مستطیل سبز است که بازی کنم و بهترین عملکردم را داشته باشم. مدیریت باشگاه خودش می‌داند چه کاری انجام دهد. مثلاً در بازی امروز آقای مجیدی باید چه کار می‌کرد. بیست تا موقعیت داریم و یکی از آنها را به گل تبدیل نکردیم مثل خیلی از بازی‌های دیگر. بگذارید در این مورد افراد ذی ربط جوابگو باشند.»
او درباره اخراج آقای مجیدی بعد از به ثمر رسیدن آن گل و تاثیر نبودن او در کنار زمین اظهار داشت: «خب صد در صد نبودن سرمربی در کنار زمین به تیم ضربه خواهد زد و اگر باهوش نباشیم در بازی بعدی هم به تیم ضربه خواهد زد. ولی شما ببینید که چقدر در بازی‌های استقلال به راحتی به بازیکنان استقلال کارت می‌دهند. من خودم یکی از کسانی هستم که مخالف کارت گرفتن با اعتراض هستم و بارها به باشگاه هم این را گفتم ولی داوران ما یاد گرفتند که به بازیکنان استقلال به راحتی هر چه تمام تر کارت نشان دهند. چون کسی نیست که ازحق بازیکنان دفاع کند که امروز این مشکل شامل حال سر مربی ما نیز شد که البته بار اولشان نیست و بارها این کار را انجام داده اند چون باشگاه استقلال چند دسته است.»
منتظری با دعوت به اتحاد همه ارکان باشگاه استقلال اظهار داشت: «ما اگر به این نتیجه برسیم که منفعت بازیکن‌ها و منفعت باشگاه و همه اعضا به برد و نتیجه گیری تیم استقلال بستگی دارد و اگر همه به یک تیم واحد بدل شویم، از پیشکسوت گرفته تا مدیریت و هواداران، دیگر داوران نمی‌توانند حق باشگاه را به این راحتی بخورند. اما الان به خاطر اینکه آنها حاضر نیستند کنارهم بایستند به راحتی به خودشان اجازه می‌دهند که حق استقلال را بخورند. بار اولشان نبود و مطمئن باشید بار آخرشان هم نخواهد بود.»
وی درباره اینکه چرا در بازی‌های اخیر به راحتی بعد از گل زده، گل دریافت می‌کنند گفت: «این یک مقوله فنی است که باید درباره این مسئله صحبت کرد و الان وقتش نیست. مطمئناً ما نباید آن گل را از الدحیل می‌خوردیم ولی آن اتفاق افتاد. اما شما در برابر یک تیمی بازی می‌کنید که میلیاردها خرج کرده است و ما از قبل می‌دانستیم که آنها می آیند که روی دروازه ما موقعیت ایجاد کنند ولی حرف اول را در فوتبال روز دنیا استفاده درست از موقعیت‌ها می‌زند. مثلاً اگر بهترین خط دفاع‌های دنیا مثل لیورپول یا بارسا 3 یا 4 گل می‌خورند اشکال از سازمان دفاعی نیست بلکه همه تیم‌ها من جمله الدحیل روی خط حمله سرمایه گذاری کلانی کرده اند. استقلال هم می‌توانست بازی‌هایش را پر گل ببرد. البته من منظورم ضعف خط حمله نیست بلکه نبود یک ساختار حمله مشخص و اگر گلی را دریافت می‌کنیم به علت فقدان یک ساختار دفاع قابل قبول است به همین خاطر الان نمی‌شود در مورد آن صحبتی به عمل آورد. من می‌خواستم در مورد این بازی صحبت کنم و خیلی ممنون از شما و فقط امیداورم که این حق خوری ها دیگر اتفاق نیفتد و جلوی آن گرفته شود و امروز همانطور که اول صحبت‌هایم گفتم تاریک‌ترین روز فوتبالی ایران بوده است.»
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

رایانش ابری به زبان ساده

چطور کاربر‌های تقلبی شبکه‌های مجازی را بشناسیم؟

با تایپ کردن هم هک می شوید

چهار روش برای دور شدن از حواس‌پرتی‌های دنیای فناوری

مروری بر وعده‌های دادستانی در حوزه فضای مجازی

حرف روز/ مسیر سخت ترامپ!

گزارش روز/ شکست همه‌جانبه

نشریه اخبار و تحلیل‌ها دوشنبه 28 مرداد

تمایل زیادی به سرمایه‌گذاری در اینترنت اشیا وجود ندارد

سه نما از پیروزی ها و اقتدار انصارالله یمن

شما دروغ گفتن را هم بلد نیستید/ چطور یک مسئول در کاخ شاه برای خود استخر می‌سازد؟/ نه تنها برای شخص هاشمی، بلکه خانواده او هم از این استخر استفاده می‌کردند/ آیا اسکی در تاسوعا و عاشورا هم توصیه پزشک بود؟

آزادی نفتکش ایران؛ نتیجه دیپلماسی اقتدار

چرا امضای "جان کری" برای ما سند شد؟

کمبود غذا، سوخت و دارو؛ عواقب خروج بدون توافق انگلیس از اتحادیه اروپا

حرف روز/ انتقام از رسانه ملی!

گزارش روز/ دفاع بدموقع!

امام خامنه‌ای: سلام برسانید و بگویید دست‌تان درد نکند

نشریه اخبار و تحلیل‌ها یک‌شنبه 27 مرداد

تأیید وجود تروجان در برخی از گوشی‎‌‎های اندرویدی

آسیب‌پذیری بلوتوث به هکرها امکان سوءاستفاده از آن را می‌دهد

اسرائیل وارد لبنان شود نابودی‌اش را بطور زنده پخش خواهیم کرد/ اعلام جنگ علیه ایران، اعلام جنگ علیه تمام محور مقاومت است

سهم 2درصدی ایران از نیاز 1000 میلیارد دلاری منطقه/ جمعیت 600 میلیونی کشورهای همسایه؛ فرصتی که مورد غفلت مسئولان واقع شده است

سخن اصلاح‌طلبان درباره آیت‌الله مصباح را قبول ندارم/ ایشان از پنجاه سال قبل فیلسوفی مبارز بوده است

آمریکا و انرژی خلیج فارس

مزایا و معایب سامانه‌های الکترونیکی

چگونه امنیت حساب‌های کاربری خود را ارتقا دهیم؟

«دایی جان ناپلئون»!؛ حمله "انتخاب" به شبکه "افق"

«سپاه» با دو قایق تندرو و بدون میز مذاکره نفتکش ایرانی را آزاد کرد/ «بی‌بی‌سی» از پوشش زنده ورود ناو آمریکا در خلیج فارس به مخابره خبر شکست انگلیس رسید/ تلاش غرب‌گرایان برای مصادره دستاوردهای مقاومت: نفتکش ایران با «دیپلماسی» آزاد شد!

خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت

بز چرانی ترامپ برای فرار از مالیات

حرف روز/ درخشش مجدد رویکرد مقاومت!

رهبر شیعیان نیجریه مداوای همراه با ذلت را نپذیرفت

گزارش روز/ جدی و مستمر

برای پیاده روی اربعین زودتر ثبت نام کنید

دروغ­های چوپان درغگو

نصرالله: اعلام جنگ علیه ایران، اعلام جنگ علیه تمام محور مقاومت است

گزیده تحلیل های رسانه ها

نشریه اخبار و تحلیل‌ها شنبه 26 اردیبهشت

مبارزه با رانت، بزرگ‌ترین دستاورد هوشمندسازی است

اعلام تکالیف دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخراج ارزهای دیجیتال

نگاهی به برترین آنتی‌ویروس‌های 2019

داده نما/ سن و جنسیت کاربران ایرانی فناوری اطلاعات

خدمات فضای مجازی به زبان فارسی

فعال سیاسی: شهید آوینی مخالف ممنوعیت ویدئو بود!

نطق بغض آلود یکی از نمایندگان مجلس شورای ملی برای یک حادثه تلخ

دلخوری عارف از کارگزاران

بهزاد نبوی:اصلاح طلبان تندرو به براندازان نزدیک‌ترند

انتقادپذیری به سبک خبرگزاری دولتی

شعار «خدمت‌رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت» را همگانی کنید

جهانگیری: دولتی بهتر از ما پیدا نمی‌کنید!