پایگاه خبری تحلیلی اخبار محرمانه

آخرين مطالب

تحليل ويژه سياسي

آیا ایران از برجام خارج می شود؟

اخبار محرمانه - پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین: نشریه آلمانی اشپیگل با اشاره به تصمیم روز گذشته (دوشنبه) دولت آمریکا نوشت: بهای جهانی ...

پاشنه آشیل ترامپ

اخبار محرمانه - ایسنا / واشنگتن پست در یادداشت تحلیلی آمده است: بن سلمان باعث می‌شود ترامپ ضعیف به نظر بیاید محمد بن سلمان به همه آنان ...

تکنوکرات‌ها و دشمنی با مدیریت جهادی!

اخبار محرمانه - جریان‌های غرب‌گرا که اتفاقا حامیان سیاسی مدیران تکنوکرات غربی نیز به حساب می‌‌آیند، تلاش دارند تا با حمایت از این سبک مدیریتی، از گسترش گفتمان انقلابی‌گری جلوگیری کرده و لبه تیغ حملات رسانه‌ای خود را به سوی این گفتمان نشانه رفته و ذهنیت افکارعمومی را نسبت به مدیریت جهادی مخدوش نمایند.

هفت دستاورد کلیدی حماسه بزرگ

اخبار محرمانه - قدرت نرم از طریق نفوذ در ذهن ها بلکه در دل ها حاصل می شود. آن سیل جمعیتی که در سراسر کشور به راه افتاد، چه انگیزه ای جز انگیزه های درونی داشت؟ چه کسی مردم را در سرما و زیر بارش برف و باران به خیابان ها کشاند؟ آیا جز جذبه انقلاب عامل دیگری چنین توان و قدرتی دارد؟!

زیر پوست یک فیلم جنجالی ورشو

اخبار محرمانه - فرارو / یک تحلیلگر مسائل خاورمیانه گفت: «واقعیت این است که عربستان و امارات و باقی کشور‌هایی که روابط خصمانه با ایران ...

چهل سال تجربه و حقایق آشکار شده

اخبار محرمانه - انقلاب حرکتی و صیرورتی است که دائما در حال تحول و شدن است که اگر این حرکت استعلائی خود را از دست دهد، هویت خود را از دست داده و در سراشیبی سقوط قرار گرفته است. در این بین سختی‌ها و مصائب و حوادث و رخدادهای پیش آمده در طول چهل سال گذشته، تجربیات مفیدی را پیش روی انقلاب اسلامی و ملت ایران قرار داده که می‌تواند چراغ راه آینده کشور باشد.

طعم مدیریت شهری و شهرداری اصلاح‌طلبان

اخبار محرمانه - در این دوره که مردم طعم مدیریت شهری و شهرداری اصلاح‌طلبان را می‌چشند، فراز و نشیب‌های سیاسی و تغییرات پی‌درپی شهردار، تداعی کننده شورای شهر اول تهران است که در نهایت فرو پاشید.

اگر خلل امنیتی نبود، چنین اتفاقی نمی‌افتاد

اخبار محرمانه-یك عضو هیات رییسه كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأكید بر اینكه قطعا در تأمین امنیت رژه اهواز كوتاهی صورت گرفته است، می‌گوید كه مسوولیت اجرای این رژه با ارتش جمهوری اسلامی بوده است، اما هنوز مقصر اصلی مشخص نیست.

تجربه بنی‌صدر برای روحانی تکرار نمی‌شود

اخبار محرمانه- هرگز عبور از روحانی را به مصلحت نمی‌دانم این جمله کلیدی سیاستمدار معروف جناح اصولگراست. محمد رضا باهنر کسی پارلمانتاریست حرفه ای بود. مصاحبه او را با آفتاب یزد بخوانید:

تنها ظریف در پی اقتصاد مقاومتی در دولت!

اخبار محرمانه- وزارت خارجه تنها وزارتخانه ای است که بحث اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبری را به صورت جدی پیگیری می کند.

بحث بر روي مفاد نامه ارسال نشده سيد محمدخاتمي در ميان اصلاح طلبان

اخبار محرمانه-در محافل سياسي شنيده شده است که:بعد از طرح بحث آشتي ملّي از سوي افراطيون جبهه اصلاحات که از سوي نظام رد شد، افراد فعّال در جريان فتنه که به موسوي و کروبي نزديکي فکري دارند، جلسه‌اي برگزار کرده و گفته اند که پيشنهاد خاتمي باعث شکاف ميان رأس و بدنه شده است. اين افراد در تحليل اين مسأله گفته‌اند خاتمي مي‌خواهد به قدرت برگردد و همه ما را فروخته است.

خبرگزاري ايراني به دروغ از عادل الجبير نقل کرد

اخبارمحرمانه- يک پايگاه اينترنتي اماراتي مدعي شد يکي از خبرگزاري ايران به دروغ به نقل از وزير امور خارجه عربستان سعودي اعلام کرد که رياض علاقه مند داشتن روابط با ايران است.

رفسنجاني: ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺍﻧﺴﺎﻥﻫﺎﯼﺍﻓﺮﺍﻃﯽ ﺑﯿﻦ ﻣﺎ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺣﺮﻑ ﺍﺯ ﺻﺪﻭﺭ ﺍﻧﻘﻼﺏ ‏] ﻧﻪ ﺁﻥﮔﻮﻧﻪﮐﻪ ﺍﻣﺎﻡ ﻣﯽﮔﻔﺘﻨﺪ ‏[ ﻣﯽﺯﺩﻧﺪ

اخبارمحرمانه/هاشمي رفسنجاني: ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﺍﻧﺴﺎﻥﻫﺎﯼﺍﻓﺮﺍﻃﯽ ﺑﯿﻦ ﻣﺎ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺣﺮﻑ ﺍﺯ ﺻﺪﻭﺭ ﺍﻧﻘﻼﺏ ‏] ﻧﻪ ﺁﻥﮔﻮﻧﻪﮐﻪ ﺍﻣﺎﻡ ﻣﯽﮔﻔﺘﻨﺪ ‏[ ﻣﯽﺯﺩﻧﺪ

پايان نقش آفريني انتخاباتي آيت الله مصباح يزدي

خبار محرمانه-اگرچه شرط جبهه پايداري براي حضور در مدل هاي وحدت اصولگرايان، حضور آيت الله مصباح يزدي بود اما به گفته سخنگوي جامعه روحانيت مبارز، تلاش اين جريان به نتيجه نرسيد

چند خبر نيمه محرمانه

اخبار محرمانه: چند خبر خواندني و نيمه محرمانه که براي شما انتخاب کرده ايم:

آل سعود،در مسير پرتگاه

راز گشايي از سخنان صريح مقام معظم رهبري دال بر اين که «سعودي‌ها در اين ماجرا (حمله به يمن)قطعاً ضربه خواهند خورد و بيني آنها به خاک ماليده خواهد شد.»از اهميت بسزايي برخوردار است. نگاهي به ساختار رژيم آل سعود و واقعيت هاي منطقه و جهان نشان دهنده آنست که آل سعود آينده پرتلاطمي را پيش رو دارد.نوشتار حاضر به اين مسئله مي پردازد.

گري سيك :احتمال جنك با شكست مذاكرات زياد مي شود

اخبار محرمانه- گري سيك پژوهشگر در دانشگاه كلمبيا در مورد مسائل سياست امنيت ملي نوشت : شكست دور فعلي مذاكرات - به معناي بازگشت به وضع احتمال زياد وقوع جنك است .

آيا جهانگيري رقيب روحاني مي شود؟

سرويس تحليل اخبار محرمانه- در محافل سياسي شنيده مي شود که در پي نااميدي اصلاح طلبان تند رو از روحاني، حزب کارگزاران هم در پي معرفي رقيب براي روحاني است.

نگراني از حذف سازمان يافته شيعيان در عراق

اخبار محرمانه- شهادت گروهي از فرماندهان ايراني و عراقي و افزايش تلفات نيروهاي الحشد الشعبي و ارتش عراق در يك ماه و نيم اخير- اين روزها بطور جدي - در جامعه شيعي عراق هراس و نگراني و ترديد ايجاد كرده است.

توصيه هاي مشاور سابق وزارت خارجه آمريکا به مذاکره کنندگان آمريکايي

اخبار محرمانه- "رابرت اينهورن " مشاور سابق وزارت خارجه آمريكا به مقام هاي و مذاكره كنندگان آمريكايي توصيه كرد- به جاي تصويب قانون تحريم جديد عليه ايران - صبر پيشه كنند و در پي راه هاي خلاقانه براي ترغيب ايران به اتخاذ مواضعي منعطف تر در مذاكرات هسته اي باشند .

چرا اصلاح طلبان شيفته احمدي نژاد هستند؟ / محمد صرفي

جريان اصلاح طلب مدعي بيزاري شديد از محمود احمدي نژاد، رئيس جمهور سابق است. اما اندکي تامل در شواهد موجود و نوع رفتار و سلوک سياسي اين جريان، نه تنها اين مدعا را رد مي‌کند بلکه حاکي از علاقه و شيفتگي اصلاح طلبان به احمدي نژاد است.

به کجا چنين شتابان؟

شنيده ها حاکيست که جبهه پايداري در پي آنست که خط مخالفت با روحاني را رهبري کند.

روحاني با بال لاريجاني از پرتگاه حداد گريخت

اخبار محرمانه-از روزي که نتايج راي اعتماد نمايندگان به کابينه پيشنهادي دکتر حسن روحاني اعلام شد تحليل ها و تفاسير متعددي مطرح شده است.

معناي سکوت جامعه روحانيت مبارز چيست؟

اخبار محرمانه-جامعه روحانيت مبارز به ظاهر قرار نيست به کانديداي خاصي اشاره نمايد.اين اقدام پرسش هايي را پديد آورده است.

نتايج رد صلاحيت حسن روحاني توسط شوراي نگهبان

اخبار محرمانه- ديروز اخباري به نقل از يک منبع آگاه منتشر شد که دلالت بر بررسي مجدد صلاحيت حسن روحاني توسط شوراي نگهبان دارد. تحليلگران اخبار محرمانه اين خبر و نتايج احتمالي آن رامورد بررسي قرار داده اند.

چرا شور انتخاباتي کم است؟

اخبار محرمانه-نگراني هايي در مورد فقدان شور و شوق لازم در انتخابات باعث بررسي علل در بعضي از ارگان هاي مربوطه شده است.

کارگزاران و خانواده، پاشنه آشيل هاشمي

دفتر تحليل سياسي مرکز پژوهشي راهبردي آريا در تحليلي به بررسي شرايط سياسي پيرامون آيت الله اکبر هاشمي رفسنجاني در آستانه انتخابات رياست جمهوري پرداخته است.

بازي تمام شده «ائتلاف 1+2»

پس از آنکه به صورتي زودهنگام ائتلاف 1+2 شکل گرفت، بعضي از تحليلگران از احتمال شکست عنقريب آن هم خبر دادند.

هاشمي در برابر سناريوهاي رقبا

دفتر تحليل سياسي مرکز پژوهشي راهبردي آريا در تحليلي به بررسي استراتژي و تاکتيک رقباي آيت الله هاشمي پرداخت.

بازي جليلي ؛زاکاني و لنکراني را کيش کرد

اخبار محرمانه- حضور سعيد جليلي به عنوان کانديداي رياست جمهوري شوکي را به ستادهاي زاکاني و لنکراني وارد آورده است.

لرزه هاشمي بر پيکر ائتلاف 2+1

اخبار محرمانه- ولايتي سابقه عقب نشيني هاي مکرر در برابر هاشمي را در کارنامه دارد.آيا اين بازي تکرار مي شود؟

جلسه فوق‌العاده جبهه پيروان واحتمال تجديد نظر در خروجي ائتلاف اکثريت اصولگرايان

اخبار محرمانه- يک منبع آگاه گفت: با توجه به جمع بندي جلسه ديروز که حجت الاسلام ابوترابي‌فرد خروجي ائتلاف اکثريت اصولگرايان اعلام شده بود، احتمال تجديد نظر وجود دارد.

آيا جامعتين سياسي کاري خواهند کرد؟

اخبار محرمانه- تلاش هايي وجود دارد تا جامعتين از توافق اوليه ائتلاف ها خارج شده و کانديداهاي جبهه پيروان را به نفع آقايان ولايتي و قاليباف حذف کند.

تحليل برخي از طيف هاي اصولگرايي از حضور هاشمي در انتخابات

اخبار محرمانه- شنيده شده است که برخي از لايه هاي اصولگرايان در جلسات مختلف خود تاکيد کرده اند، شرايط اين دوره به گونه اي است که در صورت کانديداتوري هاشمي رفسنجاني وي پيروز انتخابات است.

چرا آمديم؟

سايت خبري - حمايت مخاطبان اخبار محرمانه و استقبال باورنکردني از آن که ظرف چند روز ،جهشي شگرف در آلکسا را نشان داد؛ در همين حال تقاضاي همکاري افتخاري خوانندگان ،ما را برآن داشت که با مخاطبان خود فلسفه حضورمان را بيان کنيم.

ضلع پنهان 2+1کيست؟

در پي معرفي ائتلاف 2+1 بسياري از چهره هاي کهنه کار سياست علاوه بر تلاش براي کشف انگيزه هاي گردآمدن چهره هايي که تفاوت هاي اساسي باهم دارند؛ آنهم براي رقابت دروني با هم جهت رسيدن به وحدت،اين سوال را از خود مي پرسيدند که ضلع پنهان گروه سه نفره کيست ؟

آيازاکاني 2+1را دور مي زند؟

ائتلاف 2+1 با اين اميد به صحنه انتخابات آمد که بتواند با کمک دو تشکل رهپويان انقلاب اسلامي و جمعيت ايثارگران و بهره مندي از حمايت هاي پاره اي از پشتوانه هاي قابل اتکا همه اصولگرايان را پشت سر گذارد،اما اين اتفاق نيفتاد.

ساير مطالب