آخرين مطالب

فرهنگي

پرونده رییس عرفان حلقه در دیوان عالی

اخبار محرمانه-وکیل مدافع محمدعلی طاهری رییس گروه موسوم به «عرفان حلقه» گفت که پرونده موکلش برای رسیدگی در مرحله تجدید نظرخواهی به دیوان عالی کشور می‌رود.

هفت ایرانی تحریم شده چه کسانی هستند؛ از صادق نیتروژن تا امید پلاس

اخبار محرمانه -دولت ایالات متحده روز پنجشنبه هفت فرد و دو نهاد ایرانی را، به اتهام دست داشتن در فعالیت‌های بدخواهانه سایبری یا پیشبرد برنامه هسته‌ای ایران، تحت تحریم قرار داد.

اعتراض به کشتار مسلمانان در ميانمار

اخبار محرمانه- جمعيت طلاب انقلاب اسلامي در واکنش به وضعيت مسلمانان ميانمار با سران قوا نامه نگاري کرد.

اظهارنظر رک و پوست کنده سفير ترکيه درباره شبکه پرحاشيه GEM

اخبار محرمانه- شبکه ماهواره اي جم در ماههاي اخير از يک طرف به واسطه پخش تيزرهاي آثار سينماي ايران و طرف ديگر به واسطه جذب برخي از بازيگران و کارگردانان درجه دوم ايراني حاشيه ساز شده است.

پرويز تناولي مجسمه ساز ممنوع الخروج شد

اخبارمحرمانه- با وجود آنکه برخي منابع از ممنوع الخروجي پرويز تناولي با شکايت بخش خصوصي خبر مي‌دادند، اين مجسمه ساز عنوان کرد با شکايت نيروي انتظامي با اتهام «نشر اکاذيب و تشويش اذهان عمومي از طريق مجسمه‌سازي» ممنوع الخروج شده است.

5هزار و500 معلم مجرد در همدان

اخبار محرمانه- شنيده شده از مجموع 23 هزار فرهنگي شاغل در آموزش وپرورش همدان 5 هزار و 500 نفر مجردند و تمايلي به ازدواج ندارند

اخبار محرمانه - عارف خواستار تلاش نهادهاى مسئول براى حضور «همه سلايق» در انتخابات شد.

محمدرضا عارف با اعلام اينكه پايگاه اجتماعي اصلاح طلبان براى عده اي نگران كننده است، حادثه قرچک ورامين را به ضرر کساني دانست که يک همايش قانوني را مي خواستند با اخلال رو به رو کنند.

نشريه آمريكايي :ازدواج موقت و زندگي زنان ايراني محور فيلم "ناهيد"

اخبار محرمانه- هفته نامه آمريكايي "ورايتي" در گزارشي از فيلم "ناهيد" نوشته و ساخته "آيدا پناهنده " نوشت كه اين فيلم مشكلات زنان را در جامعه اسلامي و پيامدهاي ازدواج موقت ترسيم مي كند.

گزارش لوپوئن از وضعيت حجاب در ايران

اخبار محرمانه-هفته نامه فرانسوي لو پوئن نوشت : گروه آمريكايي كات (CUT) ويديويي را از تحول شرايط زنان ايراني در قرن بيستم منتشر كرده است .

شما پيشگام حقوق همجنس گرايان شويد!

اخبار محرمانه-کميسيون بين‌المللي حقوق بشر مردان و زنان همجنس‌گرا (ايگل‌هِرک) خطاب به علي مطهري نامه اي منشر کرده و خواهان حضور در تلويزيون ايران شده است.

تبليغ وهابيت در برخى مدارس استان ها

اخبار محرمانه- اخيراً شنيده شده در برخى از مدارس كشور از جمله كرمانشاه تعدادى از معلمان و مسؤولان آموزشى اقدام به ترويج تفكرات وهابيت مى‏كنند.

خريد منازل روستانشينان مرزى توسط افراد وهابى‏

اخبار محرمانه-شنيده شده از ابتداى سال جارى، افرادى با گرايش به اعتقادات وهابيت اقدام به خريد منازل در روستاهاى مرزى و محله‏ هاى تجارى شهرستان سرپل ذهاب در راستاى اهداف مشكوك نموده‏ اند.

پخش فيلمهاى اسرائيلى در افغانستان!

اخبار محرمانه-اخيراً جشنواره فيلم و موسيقى و رقص در افغانستان برگزار شد كه يكى از حاشيه‏ هاى آن پخش دو فيلم اسرائيلى در آن بوده است.

توزيع كتب ضد شيعى همزمان با ايام حج

اخبار محرمانه-‏بسيارى از حجاج بيت‏ الله الحرام كه به مكه رفته‏ اند، با هجوم‏هاى بى ‏سابقه‏ اى از سوى وهابيان عليه شيعيان روبه ‏رو شده‏ اند.

برکناري مسعود پور معاون پارلماني ارشاد با فشار هاشمي رفسنجاني!

اخبار محرمانه- حجت الاسلام والمسلمين سيد علي اکبر مسعود پور، معاون پارلماني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي کنار رفت ؛در حالي که وزير در آخرين نشست شوراي معاونين از وي تقدير ويژه کرده بود.

فرجي دانا بجاي توفيقي

اخبار محرمانه –شنيده شده که يکي از مسئولان مجلس جايگزيني را براي توفيقي دنبال مي کند.

دفاع فرزند دکتر سروش از بهاييت

اخبار محرمانه- سروش دباغ فرزند عبدالکريم سروش در مقاله اي ضمن آن که توصيه مي کند به ملحدين ،خداناباور بگوييم تا بار منفي نداشته باشد از بهايي ها هم دفاع مي کند.

تشديد فعاليت مبلغين مسيحيت در تركيه در تابستان‏

اخبار محرمانه -در تعطيلات تابستانى و افزايش مسافرت‏هاى ايرانيان به تركيه، مبلغين مسيحيت تبشيرى اقدام به افزايش فعاليت خود در شهر استانبول تركيه كرده‏اند.

مشكلات مالى نشريات آذربايجان غربى‏

اخبار محرمانه-در صورت عدم تأمين هزينه نشريات استانى، احتمال تعطيلى تعدادى از آنان در آينده وجود دارد.

کوچ بزرگ نيروها به صدا و سيما

اخبارمحرمانه- در محافل شنيده مي شود که طرحي براي کوچ بزرگ نيروهاي رسانه اي پايداري؛ايثارگران و رهپويان به صدا و سيما وجود دارد.

رييس آينده صدا و سيما کيست؟

اخبار محرمانه- در محافل سياسي از تغيير قريب الوقوع ضرغامي رييس صدا و سيما سخن گفته مي شود.

قاليباف و هاشمي در تهران در صدر

اخبار محرمانه- گفته مي شود بر حسب يک نظر سنجي در تهران قاليباف و هاشمي در صدر هستند.

لنکراني قادر به جذب دانشجويان نيست

اخبار محرمانه- يکي از مسئولان ارشد امور دانشگاهها اخيرا در مورد حضور کانديداها در دانشگاهها گزارشي داده است.

بزرگترين دغدغه مردم:کاهش ارزش پول ملي

اخبار محرمانه - نتايج اجمالي يک نظر سنجي پيرامون دغدغه هاي مردم و بزرگترين مشکلات کشور در محافل سياسي ذکر مي شود.

جوسازي العربيه عليه سفر احمدي نژاد به نيجر

اخبار محرمانه- تلويزيون العربيه که از سوي عربستان هدايت مي شود در خبري سفر احمدي نژاد به نيجر را اقدامي براي دستيابي ايرانيان به اورانيوم خام معرفي کرد.

روزي که اقبال از احمدي نژاد برگشت

بازکشتن بخت از انسان فقط در سياست و اقتصاد نيست .گاه در ساده ترين امور هم کار به آنجا مي کشد که جاذبه انسان اشتباه جذب مي کند.

ساير مطالب